Määra oma värvitüüp! Kas sa oled talve-, kevade-, suve- või sügisenaine?

värvitüüp

Kui sa tead oma värvitüüpi, siis oskad õigesti valida nii riideid kui kosmeetikat. Õigesti valitud värvid muudavad naha värskemaks ja tervemaks. Kokku on neli värvitüüpi: talv, kevad, suvi ja sügis. Talve- ja suvenaine kasutab rohkem külmi värve, kevad ja sügis vastavalt sooje. Vaata, kes oled sina!

TALV

värvitüüp

Talvele on omane portselanvalge, beežikas või tõmmu nahk, kuid see on alati külma varjundiga. Naha tekstuur on peen ja ühtlane.

Juuksed(loomulik juuksevärv) on tumedad(mustad või pruunikasmustad), kastanpruunid, mõnel valged. Talveinimestel on alati juustes jahe, tuhakarva alatoon ja seda ka siis, kui nende juuksed tugeva päikesevalguse käes punakatena näivad.

Silmad on tumepruunid või pruunid, sügav- või helesinised, rohekas-sinised, erkrohelised või kannikesevärvi.

Iseloomult on talvenaine erakordne, omapärane, tahab teistest erinev ja parem olla.

 

KEVAD

värvitüüp

Kevadele on omane virsikukarva, kuldkollane või elevandiluukarva nahk. Kevadel on tedretähnid alati punaka või kuldse, sooja varjundiga.

Juuksed on kullakarva, punased või helepruunid kuldse varjundiga.

Silmad on rohelised, helesinised, sügavsinised, rohekas-sinised. Sageli on silmaiirises näha kuldseid plekke, mis viitavad sooja alatooniga silmadele.

Iseloomult on kevadenaine aktiivne, ei istu kunagi kodus ning tal on palju sõpru. Tal on hea huumorimeel. Talle meeldivad erksad ja soojad värvid. Mehed pööravad temale kohe tähelepanu.

 


SUVI

Suvenaise nägu on külma värvi: roosakas, beežikas, oliivikarva. Tedretähnid on halli varjundiga. Suvel on õhuke, läbipaistev

värvitüüp

nahk. Suvenaine ei ole kunagi oma juustega rahul: ilus hõbedane tuhkblond tundub talle vaid hiirehallina.

Silmavärvi on sageli üsna raske määrata: silmad on üsna ebamäärast värvi, sageli mitme värvi segu nagu hallikasrohelised ja rohekas-sinised.

Iseloomult on suvenaine tagasihoidlik, ta suhtleb vaid kindla seltskonnaga, temale ei pöörata kohe tähelepanu, samas on ta väga kaastundlik ja abivalmis.

 

SÜGIS

Sügisenaisel on nahk sooja värvi: virsikukarva, beežikas, punakas, elevandiluukarva – see näib säravat elujõust.
Juuksed on vaskpunased, kastanpruunid, pronksikarva, pruunid.
värvitüüp

Silmad on sügavpruunid, rohekaspruunid, merevaikkollased või rohekaskollased.

Sügis on kodune inimene. Tal on küll palju sõpru, kuid ta kohtub nendega üsna harva: tema jaoks on palju põnevam uus telesari kui mingisugune pidu. Sügise jaoks on tähtis perekond. Ta on tasakaalukas ja rahulik.


 

 

{loadposition banner_artikkel}