Privaatsuspoliitika

Üks päev ja päike paistab

Kallis lugeja! Meie portaal on loodud selleks, et pakkuda Sulle kõige kasulikumat, täpsemat ja huvitavamat infot erinevatel teemadel – iga naine leiab vastused olulistele küsimustele ilust, tervisest, moest ja uutest trendidest, psühholoogiast, staaridest. Mida selga panna, mis toitu valmistada, kuidas suhelda ja mis maailmas hetkel toimub – see on informatsioon, mida läheb iga päev vaja!   

Kirss.Net

·         toob lugejani uued trendid ja päevakohased teemad

·         avaldab huvitavaid artikleid armastusest, perekonnast, karjäärist ja ilust

·         annab teada põnevatest üritustest

·         korraldab erinevaid mänge ja konkursse

·         pakub horoskoope, mis on koostatud professionaalsete astroloogide poolt

·         ja palju muud…

Me loodame, et Sulle pakub huvi ka meie foorum, kus saab arutada huvipakkuvate, probleemsete või põnevate teemade üle. Selleks, et foorumis kirjutada, ei pea sa ilmtingimata registreerima, küll aga võid.

Suhelgem, armugem, kasvatagem lapsi, reisigem ja muretsegem KOOS!  

         

Kerge navigatsioon aitab kiiresti leida vastuse igale küsimusele, veeta aega huvitavalt ja kasulikult.

Meil oleks väga hea meel, kui teie, meie lugejad, külastaksite meie veebilehte iga päev.

Kirss.Net ja tass aromaatset kohvi on kõik, mida naine vajab, selleks, et alustada naeratusega igat päeva! Meeldivat kasutamist!

Kasutamistingimused

Kirss.Neti lugemine on kõigile tasuta. Kirss.Net ei kohusta oma kasutajaid registreerima, küll on aga registreeritud kasutajatel mõned privileegid nagu oma galerii loomine, avatari lisamine jmt

Kirss.Net teeb kõik endast oleneva, et portaalis sisalduv informatsioon oleks tõene, kuid ei garanteeri informatsiooni õigsust ega vastuta informatsiooni kasutamisest tekkivate võimalike tagajärgede eest. Samuti ei vastuta Kirss.Net reklaamkuulutustes sisalduva informatsiooni eest.

Kirss.Net ei vastuta kolmandate isikute poolt lisatud kommentaaride, foorumi postituste või piltide eest. Kirss.Netil on õigus valikuliselt kustuda kasutajate poolt sisestatud materjale, mis meie arvamuse kohaselt rikuvad kolmandate isikute õigusi, ei vasta Eesti Vabariigi seadustele või lähevad vastuollu hea tavaga. Kirss.Netil on õigus kasutada veebikeskkonnas tehtud postitusi oma äranägemise järgi, sh neid tsiteerida või kasutada artiklites.

Kasutajaks registreerumisel annab kasutaja oma nõusoleku isiku- ja kontaktandmete kasutamiseks portaali piires ja kasutajale informatsiooni edastamiseks.

Uudiskirja valides annab kasutaja nõusoleku reklaamipakkumiste saamiseks.

Kirss.Net garanteerib internetiportaali kasutajate isikuandmete salastatuse ega müü/edasta/vahenda kasutajate isiku- ja kontaktandmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud erikokkulepete korral (võimalike kampaaniate vmt võitjate avaldamisel).

Kirss.Net jätab endale õiguse kasutamistingimusi ette teatamata muuta ja täiendada.

Materjalide kopeerimine ja levitamine

Meil ei ole midagi vastu, kui te soovite meie materjale kasutada. Materjali kasutamise ainukeseks tingimuseks on materjali varustamine otselingiga leheküljele www.kirss.net või otselingiga originaalartiklile( Näiteks: Originaalartikkel: Rasedana reisima)

www.kirss.net