6 kõige totramat viisi kehakaalu alandamiseks

dieet

Tänapäeval unistavad vist kõik peale anorektikute kaalust alla võtta. Istutakse laua taga, süüakse ennast täis ning lubatakse, et nüüd homsest hakkan kaalu langetama.

Ning hakataksegi! Kuid kõik oleks OK, kui kapsapirukad asendataks kapsasalati vastu, kuid sellest on ju inimestel vähe.

 

Missugused on 6 kõige totramat viisi kehakaalu alandamiseks?

 

1. Enda näljutamine. 

Kui inimene üldse ei söö, siis muidugi kaotab ta alguses kaalu. Aga mida toob endaga kaasa selline kaalu langetamine? Mõne päeva möödudes ei suuda inimene enam nälgida, hakkab sööma ja kilogrammid tulevad välkkirrelt tagasi, aga mitte üksi, vaid koos mõne haiguse ja ainevahetuse aeglustumisega.

2. Esimese ettetuleva dieedi valimine. 

Leidsid kuskil internetis enda arust hea dieedi? Siis ära kiirusta selle pidama hakkamisega, vaid konsulteeri alguses arstiga, sest sulle ei pruugi iga dieet sobida.

 

3. Suitsetamine. 

Paljud naised suitsetavad vaid sellepärast, et räägitakse, et suitsetamine aitab kaalu langetada. Võib-olla tõesti, kuid sellel on nii palju negatiivseid mõjusid, et selle positiivne efekt figuurile jääb varju.

 

4. Narkootilised stimulaatorid.

Räägitakse, et amfetamiinid aitavad päevas kaotada tervelt 5 kilogrammi. Amfetamiinid laevad energiaga, nii et saab pea terve päev spordiga tegeleda. Kuid need 5 kilogrammi koosnevad pea 90 % lihasmassist, üks energiarikas päev võib aga põhjustada depressiooni mõneks kuuks. Nii et mõtle enne, kui hakkad sedapidi kaalu langetama.

 

5. Kõhulihaste imetrenažöör.

Nii hea on lamada diivanil, vaadata telekat, süüa krõpse ja mõelda, et kuskil nurgas seisab uus trenažöör! Pea meeles, et üksnes trenažööri tellimine ei aita kaalu langetada. Kui sa pole varem viitsinud trenni teha, kas siis viitsid praegu?

 

6. Salendavad imetabletid.

Võib-olla tõesti sisalduvad nendes mingid ekstraktid, mis muudavad ainevahetuse kiiremaks. Kuid, mida kiirem ainevahetus, seda kiiremini läheb ka kõht tühjaks ning sa sööd veelgi rohkem. Lõppude lõpuks ei too need tabletid midagi peale tühja rahakoti.

 

Sa ju armastad ennast, eks? Ära rohkem piina ennast erinevate salenemisvõtetega, mis ei too midagi head peale tervise halvenemist ja tühja rahakoti. Kõige kindlam võte on tervislik toitumine: rohkem puuvilju ning vähem rasvast toitu.

pilt: sxc.hu

 

{loadposition banner_artikkel}