KUIDAS SA LÕHNAD – parfüümi valik peegeldab iseloomu! Lõhna valik on üks tähtsamaid otsuseid meie igapäevaelus

lõhnad ja iseloom

pilt:Dior

{loadposition banner_smartad}

 

Hommikuseks lõhna kasutamiseks on vaja vaid mõned sekundid, kuid parfüümi valimine nõuab palju rohkem aega. Analüütik Marian Bendeth on kindel, et lõhna valik on üks tähtsamaid otsuseid meie igapäevaelus.

Bendethi arvates peegeldab parfüüm inimese iseloomu. Kui pöörata sellele väiksele detailile rohkem tähelepanu, on võimalik meid ümbritsevate inimeste mõttemaailma dešifreerida ning ka ennast paremini tundma õppida.

 

– idamaised lõhnad

Põhinoodid: vanill, ambra, lõhnav tonkapuu, muskaatpähkel, must pipar

Millest „räägib” selline parfüüm? Inimesed, kellele meeldivad idamaised lõhnad, on väga loovad ja andekad, kuid hindavad üksindust ja traditsioone ning valivad hoolega sõpru. Sageli on nad silmapaistva välimusega ning väga elegantsed. Reeglina on nad haritud ning laia silmaringiga.

 

– tsitruselised lõhnad

Põhinoodid: tsitruselised

Millest „räägib” selline parfüüm? Need, kes eelistavad neid värskeid ja eksootilisi lõhnu, on enamasti distsiplineeritud ning järjekindlad perfektsionistid. Nad tegutsevad vastavalt seatud eesmärkidele ning planeerivad iga päeva.

 

– puuvilja- ja marjalõhnad

Põhinoodid: mustsõstar, vaarikas, virsik, aprikoos jmt

Millest „räägib” selline parfüüm? Puuvilja- ja marjalõhnade austajad on suurepärased seltskonnainimesed, peene huumoritajuga meeldivad vestluspartnerid. Neil on kõik liidrile omased jooned, välja arvatud ettearvamatus ja põikpäisus.

 

– lillelõhnad

Põhinoodid: liilia, freesia, jasmiin, gardeenia

Millest „räägib” selline parfüüm? Need, kes kasutavad selle grupi aroome, on head suhtlejad ja truud sõbrad. Nad elavad üksnes armastuse nimel, mõtlemata karjäärile ning rahale.

 

– puu- ja metsalõhnad

Põhinoodid: sandlipuu, seedripuu, piparmünt

Millest „räägib” selline parfüüm? Puu- ja metsaaroomide valimine näitab inimese vaoshoitust ja konservatiivsust, vastupidavust raskustele ning sügavaid teadmisi oma erialal. Kuid sageli on sellised inimesed liiga umbuslikud, mis võib põhjustada probleeme nii tööl kui intiimelus. Nad harrastavad sporti ja toituvad tervislikult.

 

– mere- ja ookeani lõhnad

Põhinoodid: meenutavad vetikate ning jõe, järve, mere või vihma lõhnasid

Millest „räägib” selline parfüüm? Tõenäoline, et inimene, kes eelistab sellist värskendavat aroomi, kardab kinnist ruumi ning mereavaruste lõhnad mõjuvad temale rahustavalt. Ta on tasakaalukas ja vaikse iseloomuga, töötab palju ja hoolega – ülemus jääb sellise alluvaga rahule!

 

{loadposition banner_artikkel}