Väikesed valed, mida kõik naised räägivad

dieet

polt. freedigitalphotos.net

link: http://olenmees.ee/vaikesed-valed-mida-koik-naised-raagivad/

Öelda „kõik naised“ on muidugi väga enesekindel, aga nii see kipub üldiselt olema, et naistel on mingid asjad, mida nad otse öelda ei taha. Väikeste eranditega, mis reeglit kinnitavad, on iga naine ühel või teisel perioodil kasutanud järgmisi väikeseid valesid:

Ütle, mida sa päriselt mõtled

Tavaliselt tähendab see, et ta tahab kuulda seda, mida tema arvab, mitte sina. Kui ta küsib sinu nõu näiteks riietuse osas, siis ta ei taha tegelikult kuulda, et sinu meelest on need kaks pluusi täpselt ühesugused, vaid seda, et ta näeb mõlemas suurepärane välja või et ta näeb üldse kõiges, mida ta kannab suurepärane välja. Halvemal juhul pead siiski kahe pluusi vahel valima ja siis pead tõenäoliselt aru andma, miks sa arvad, et ta teises kole on (kuigi sa pole kunagi sellise mõte peale tulnudki).

Ei midagi!

Kui ta sulle küsimusele „Mis viga on?“ nii vastab, siis see on alati halb märk. Ei midagi on alati midagi! See lihtsalt tähendab seda, et ta on sinu peale piisavalt vihane ega vaevu põhjuseid selgitama (sest need on tema peas ilmselged, hoolimata sellest, kas sina üldse aru saad, mille ümber probleem keerleb). Sellise vastuse korral on kõige targem ennast rahulikuks sundida ning öelda, et sa ei lähe enne kuhugi, kui tead, et tal on kõik hästi. Äkki jää hakkab selle peale sulama.

Ma olen maganud n-arvu meestega

Kui meeste puhul kehtib reegel, et nad tavaliselt lisavad tegelikule partnerite arvule vähemalt kolm, siis naised kipuvad vastupidi tegema. Seega number, mida ta sulle ütleb, on tõenäoliselt tegelikult mõne inimese võrra suurem.

Ma armastan jalgpalli/korvpalli vms!

Tegelikkus on see, et talle meeldivad jalgpallurid/korvpallurid/muud sportlased. Või ta lihtsalt tahab olla huvitav ning sinu hobide kaudu teie „ühiseid jooni“ välja tuua. Jaa, muidugi on ka neid naisi, kes tegelikult neid spordialasid armastavad, aga see väljendub tavaliselt teisiti, kui napis riietuses platsi ääres keksides või mõnest sportlasest (ja tema naeratusest…vabandust mänguoskusest jahudes).


Mine muidugi oma sõpradega välja!

Kui naine nii ütleb, siis on kaks võimalust: ta on vihane, et sa ilma temata lõbutseda tahad või ta on kurb, et sa teda kaasa ei kutsu. Ehk siis vihane või kurb, mis tähendab, et see lause peidab endas mõlemal juhul negatiivset emotsiooni. Loomulikult ei saa sa selliseid olukordi vältida, kuna sul peab ometi enda elu olema, ent võiksid proovida selliseid õhtuid tema sõbrannadega väljaskäimistega ühildada – nii on kindlasti tunduvalt vähem draamat.

Ma pole kunagi kedagi petnud

Enamjaolt see siiski nii pole, aga tõenäoliselt ta kardab, et jätab endast ringitõmbaja mulje ning sa ei taha temaga enam ka midagi tõsisemat. Samas kui sa järgi mõtled, siis see pole asi, mida sa ka ise väga tunnistada tahaks, seega see vale on mõnes mõttes isegi mõistetav.

Sa oled väga tore, aga mul on praegu lihtsalt kiired ajad

Ole nüüd aus, nii kiired ajad pole praktiliselt kellelgi, et ei leiaks natuke aega enda jaoks väga atraktiivse inimese jaoks. Seega tähendab see lause tavaliselt seda, et sa teda ei huvita. Tegelikult sõna „tore“ juba viitab sellele, kuna „toredad“ mehed ei ole lõpuks kunagi need, kelle järgi tüdrukud jooksevad. Isegi kui nad ütlevad, et ma tahaks kohata mõnda toredat meest, siis tavaliselt tähendab see ikkagi seda, et tore mees on see, kes tüdrukust ilma jääb, kuna viimane ajab mingit casanovat taga.

{loadposition banner_artikkel}