LAISK DIEET: kuidas võtta 5 kilogrammi alla ilma eriliste pingutusteta?

dieet

pilt: freedigitalphotos.net

 

Liigsetest kilogrammidest vabanemiseks peab enamik naisi tõsiselt vaeva nägema. Mõned peavad dieete, teised tegelevad aktiivselt spordiga ja kolmandad teevad mõlemat korraga.

Kui soovid kaalu langetada, kuid ei suuda ennast kokku võtta, siis proovi erilist laiskadele mõeldud dieeti. Tänu sellele dieedile saad ilma suurte ohvriteta kuu ajaga 3-5 kilogrammi alla võtta.

Loomulikult pead ka selle dieedi puhul ennast mõnedes asjades piirama, kuid võrreldes teiste dieetidega on siiski lubatud palju rohkem toite. Dieeti on seetõttu väga kerge pidada ja ta ei kahjusta tervist. Proovi ise ja räägi tulemustest

HOMMIKUSÖÖK

Selle dieedi tähtsamaks toidukorraks on loomulikult hommikusöök. Laisa dieedi puhul võid lähtuda põhimõttest, et enne kella 12 võib süüa kõike, mida süda soovib, kuid pärast keskpäeva peaks eelistama vähemrasvaseid ja kasulikumaid toite.

Seepärast võid hommikusöögiks süüa isegi šokolaadi või kooki. Kuid kiirema tulemuse saavutamiseks soovitavad dietoloogid eelistada piimašokolaadile mõru šokolaadi, tavalist suhkrut asendada pruuni suhkruga ning pöörata rohkem tähelepanu mõnusatele toorjuustukookidele, mis sisaldavad 1,5-2 korda vähem kaloreid kui näiteks šokolaadikook. Sellisel viisil võid langetada kaalu, ilma et peaksid magusast loobuma.

Kui oled harjunud sööma hommikuti võileiba ja jooma kohvi, siis kasuta nüüdsest võileiva valmistamisel vorsti asemel kalkuniliha. Ka juustu ning jogurti ostmisel eelista vähem kaloreid sisaldavaid tooteid.

LÕUNASÖÖK

Lõunasöögi puhul on eriti oluline selle täisväärtuslikkus ja kasulikkus. Lõunasöögiks valmista endale väherasvane kala- või kanasupp. Kartuli asemel lisa parem sellised kasulikud köögiviljad, nagu seller, porgand, lillkapsas, tomat ja petersell.

Lisaks peaks lõunasöök sisaldama väherasvast liha, milleks sobib näiteks veise-, kana- või kalkuniliha, kala või mereande. Kahjuks pead dieedi ajaks loobuma praetud toitudest, eelista parem keedetud või küpsetatud liha.

Magustoiduks sobib mõni puuvili või puuviljasalat.

ÕHTUSÖÖK

Viimane toidukord ei tohi olla hiljem kui kell 6 õhtul. Õhtusöögiks võid süüa köögi- ja puuvilju, putru, väherasvast jogurtit ja juustu.

Jookidest sobivad kõige paremini vesi, roheline tee ja keefir. Ära unusta, et pärast kella 6 ei tohi sa rohkem midagi süüa!

allikas:internet

{loadposition banner_artikkel}