Kirss.Net

Tuesday, 21 July 2009 15:29

NIMESELETAJA: nimede tähendused, omaniku iseloom ja saatus

Uuri, mida su nimi tähendab, kuidas ta mõjutab omaniku saatust ja iseloomu.....

nimi


A  B  C  E  G  H  I  J  K  L  M  N  O  P  R  S  T  U  V  Õ  Ü

NIME OTSIMISEKS KASUTA KLAHVIKOMBINATSIOONI CTRL+F 


raamatAllikas: "Nimi, iseloom ja saatus", J. I. Hook, Tõlkinud ja eesti eesnimdele kohandanud Greg McCoolligh, Tallinn, 1995

 


A


AADU. Ta vaimustub ja vihastub tihti tühistest asjadest. On vaja õppida erinevaid situatsioone ja olukordi lahendama. Kohtuprotsessidest ei tule kasu, ka siis kui tal õigus on. Ta ei tohiks kiirustada ühelegi dokumendile allakirjutamisega.

AANE. Oskab hästi ja arusaadavalt väljendada oma mõtteid ja tundeid. Sealjuures teab ta kuidas teisi mõjutada ning oma huvides ära kasutada. Loomult on ta vägagi auahne. Sõpru sugeneb palju, kuid nad võivad tihti osutuda reetlikeks.

AARE. Erakordselt heatahtlik, tugevalt emotsionaalne, alati elujaatav. Jagab teistega oma rõõme ja muresid. Ihaldab teha maailma kaunimaks. Elus palju armuseiklusi, kuid need ei jäta endast sügavaid jälgi.

ADA. Väga põhjalik, mõtleb hoolikalt, enne kui hakkab midagi tegema. Vihkab korratust ja mustust. Suure kunstiarmastuse tõttu teeb tihti pillavaid kulutusi. Seksuaalselt külgetõmbav, seejuures arukas.

AGNES. Väga emotsionaalne, suurte eesmärkidega, soovib muuta maailma kaunimaks, jagab meelsasti teiste rõõme ja muresid.

AGO. Kiire otsustusvõimega, mis tagab edu just kriitilistes olukordades. Ta oska hinnata inimesi esimesest pilgust. Sangviiniline, ei tunne üksindust. Talle meeldib reisida ning see toob kaasa tihti suurt kasu.

AHTI. Mõnevõrra naiselik, seejuures naised usaldavad teda meelsasti. Tal pole raskusi nendega kergesti ja ruttu lähedasse vahekorda astuda. Oskab panna neid oma saladusi välja lobisema. Abikaasa tavaliselt ilus ja haritud.

AILI. Äkilisus on tema iseloomus märksõnaks. Ta on salapäratseb, nii et ei tema sõbrad ega isegi abikaasa ei tea tema saladusi. Ta võib saada rikkaks, veel lühema ajaga kaotada kõik.

AIME. Loomult agressiivne ja kergesti ärrituv, sellele vaatamata oskab imetlusväärse kergusega sõbruneda võõraste inimestega. Talle sobib füüsiline töö. Emotsionaalselt kaalutlev, oma südant ei kaota ta naljalt.

AIN. Oma tegemistes on ebajärjekindel. Ta ei suuda ühele probleemile pikemaks ajaks kontsentreeruda. On loomult kohusetundlik ning aus. Oma saladusi hoiab kiivalt, aga teistelt meelitab neid meelsasti välja.

AINO. Tark, aus ja avameelne. Vihastab kergelt, kuid ta viha jahtub sama järsku kui tekkis. Raha oskab ta hinnata, seepärast võtab tihti töid rohkem ette kui teha suudab.

AIRA. Oma loomult mõnevõrra isekas. Tavaliselt heade oraatorivõimetega, millega käib kaasas suur vaidlushimu. Teeb tihti sääsest elevandi. Tema argumendid on veenvad ja kõnepruuk mõjuv sõprade hulgas. Suur populaarsus.

AITA. Ta on labiilne ja umbusklik. Talle tundub kahtlasena kui mingi ettevõtmine sujub ilma takistuseta. Vihastudes unustab ta kõik ning tema isiklikud kaotused ongi sellest põhjustatud. Elu on tal täis tõuse ja langusi.

AIVAR. Loomult pealiskaudne. Talle meeldib laiutada ja oma raha pillavalt kulutada. Koostöö sõpradega laabub tal hästi. Vaatamata sellele, et sõbrad teda tihti tüssama kipuvad, saab ta nende pealt siiski kasu. Abielus domineeriv partner.

AIVE. Väga heade juhivõimetega. Tema taotlused elule tavaliselt väga nõudlikud. Ta püüab näidata, mida suudab saavutada. Abikaasana näeb meeleldi inimest, kellel on temaga samad vaated.

AKSEL. Kipub hindama oma võimeid üle, seetõttu võtab endale rohkem ülesandeid, kui suudab kanda. Töötab intensiivselt, kuid armastab ka hästi puhata. Puhuti ilmneb temas kadedus. Salakavalate inimeste poolt kergesti haavatav.

ALAR. Arukas ja väga terava mõistusega. Iga uut tööd teeb ta täieliku pühendumisega. Ta on hea kohanemisvõimega erinevates situatsioonides. Äri vallas andekas, tal on eriline võime saada kasu ka kõige tühisemate asjade pealt.

ALEKSANDER. Vapper ja julge. Ei tunnista autoriteete. Jälgib rangelt perekondlikke traditsioone, ei soorita sündsusetuid tegusid. Tal on oht langeda võrgutavate naiste ohvriks.

ALLAN. Töökas, teravmeelne ja terava keelega. Peab elu jooksul muutuma.

ALMA. Kaldub klatšima. Tal on suurepärane organiseerimisvõime ja anne inimesi inspireerida. Ta püüab ennast näidata kogu aeg õnneliku ja rahulolevana, seejuures on elu pingeline.

ANDI. Ei salli korratust, laiskust ja lodevust. Tema rahaasjades võib olla perioode, mil kulud on tuludest suuremad, kuid ta leiab alati lahendi. Abiellub tavaliselt kaks korda. Kiindumus naistesse ja luksuslikku ellu võib kaasa tuua halva maine.

ANDRES. Idealist, julge, esitab väljakutse elule, ei kannata vahelesegamist oma töös. Enne tööle asumist viimistleb kõike põhjalikult.

ANGELA. Loomult kord leebe, samas aga äge. Sõpru nagu kadestajaidki on tal palju. Elus tuleb ette palju ootamatusi. Lähedastest inimestest ei saa ta reeglina tuge. Elukaaslase leiab tavaliselt kutsetöö kaudu.

ANITA. Aktiivne, eesmärgikindel ja tavaliselt edukas omis ettevõtmistes. Ta rühib pidevalt ja puhkab alles siis, kui on jõudnud eesmärgile. Jätab inimestele unustamatu mulje. Abikaasaga alailma kokkupõrked ja nägelused.

ANNA. Idealist, kõrgete vaimsete aadetega. Samaaegselt peab head füüsilist vormi enda jaoks väga tähtsaks. Kui tal on raha, unustab ta mõelda tulevikule. Abielu on õnnelik.

ANNE. Keevaline ja kergesti ärrituv. Tema sõprus on kindel ja vajaduse korral annab ta sõprade jaoks endast kõik. Hindab välist toredust ja viimase moe järgi riietumist. Abielus on probleeme truudusega, sest kiusatusi saadab elu palju.

ANNE. Sentimentaalne, püüdleb kõrgemate väärtuste poole, tõsise ellusuhtumisega.

ANNELI. Kannatlik, julge, täis elujõudu ja tarmukust. Juba varases nooruses ilmneb teda juhitalent. Ta on seltsonnahing, mistõttu on tal ka palju sõpru. Paiguti ekstravagantne, soovib elada teistmoodi kui tema tuttavad.

ANTS. heasüdamlik, lähtub põhimõttest: kas kõik või mitte midagi: probleemid abielus, oht kalduda alkoholi pruukima.

ANU. Hulljulge, väga kindlameelne ja südikas. Kuigi väliselt agressiivne ja plahvatav, on ta ometi seejuures pehme loomuga. Tema sooviks on elada toreduses ning seetõttu jätab ta tihti välise efekti pärast oma isikliku elu unarusse.

ARDI. Suurepärane uute ideede leiutaja ja genereerija. Tema aju on pidevas tegevuses. Elu on täis toimekust nii tööl kui vabal ajal. Oskab olla vajalikul hetkel teistele toeks. Abikaasa kujundab ta oma suva järgi.

ARNO. Tagasihoidlik, sümpaatne, maheda loomuga. Armuasjades on ebaõnn tema kestev saatja, kui ta aga abiellub, siis on abikaasa enamasti truu. Õpinguaastail saab ta palju reisida, need reisid toovad talle ka hilisemas elus tulu.

ARNOLD. Alati korrektne ja hoolitsetud. Tema elul on kindel eesmärk. Pürgimuseks on teha midagi uut, sooritada kangelastegu. Ametialases töös võib saada temast juht. Abikaasa valikul väga põhjalik ja ka arvestav.

ARTUR. Koduse eluviisiga, praktiline, väga kohusetundlik, hoolitseb vanemate ja perekonna eest, stressiseisundis tekivad kergesti probleemid kehakaaluga.

ARVI. Tegus, praktilise meele ja hea ärivaistuga. talle sobivad paljud erialad, kuid kaubanduses on ta kõige edukam. Vahel võib ta üht-teist oma kapitalist kaotada, kuid reeglina õnnestub tal oma kaotused peatselt korvata.

ARVO. Talle meeldib nähtamatult juhtida teisi inimesi, armastab oma perekonda, häbelik, võib kergesti sattuda kellegi mõjualuseks.

ASTA. Tema elu aluseks on usk saatusesse, omistades sellele enamat tähendust kui oma võimetele ja püüdlustele. Tal on elus oma plaanide elluviimisel palju abilisi ja liitlasi.

ASTRID. Oma olemuselt täielik maksimalist. Kui ta on kellegagi vaenujalal, siis võib tema raev võtta tsükloni kuju. Ta ei peatu enne kui vaenlane on hävitatud. Tema elus puuduvad keskpärased situatsioonid, mistõttu elu mõnevõrra probleemsemaks kujuneb.

ATS. Tema iseloomu, mõtete ja plaanide kohta ei või kunagi midagi kindlat öelda. Hommikused plaanid on tal õhtuks juba põhjalikult muutunud. ta on loomult pillaja, elus edasijõudmiseks on oluline, et ta õpiks kokku hoidma.

AULI. Tegus ja töökas. Tugevate vaimsete võimetega ja avara silmaringiga. Suhtleb vaatamata positsioonile kõigiga kui võrdsetega. Armuasjades on tal vähe õnne ja seda just oma kannatamatuse tõttu.

AVE. Mõtiskleva loomuga, tõsine ja väärikas. Tihti saab tema töö üldsuse tähelepanu osaliseks. Ta asub julgelt vastu ka sellistele elukatsumustele, millest teised eemale hoiaksid. Olemuselt jahe ja üksindust armastav.

AVO. Tegutsemishimuline, dramaatiline, intuitiivne, närviline, ei oska kohaneda karmis maailmas. Müstikale orienteeritud. Tööl kohusetundlik.


B


BEATA. Labiilse ja tundliku närvisüsteemiga, peab vältima teravaid emotsioone ja halba tuju. Alati oleks tal vaja kiirustamata asjade üle järele mõelda. Armastuses naiselikult muutlik ja tujukas.

BIRGIT. Tunneb huvi kunstide vastu. Oskab lugeda teiste mõtteid ja soove silmist. Täiskuu ajal ei tohiks langetada otsuseid ühegi temale olulise asja kohta. Elu vältel selgub, kas ta arendab endas välja filosoofilise mõttesügavuse või jääb vaid närviliseks kodukanaks.


C


CARMEN. Äkkviha – see on peamine põhjus ebameeldivuste tekkel tema elus. Kaldub end südamlikumana näitama kui tegelikult on. Kalduvus kergekäeliselt riskeerida. Armuasjades on tal õnne.

CAROLA. Teda iseloomustavad ootamatud mõttepöörangud. Lapsena saab palju vabadust, seetõttu isiksus areneb varakult välja. Elu toob ette pidevaid muutusi. Armuseiklustes on ta väga edukas.


D


DAGMAR. Kerglane ja inimsuhetes hoolimatu. Elu on täis okkaid, kuna eneseohjeldamine ei kuulu tema tugevate külgede hulka. Raha tuleb tal kätte kergesti. Kulutab palju aega armuafääridele, kuid soovitud tulemit nad endaga kaasa ei too.

DANIEL. Närviline ja liigselt emotsionaalne. Tema noorus on pingeline, see toob kaasa teatava hirmu elu ees. Ta tunneb vastutust ja armastust inimkonna vastu. Eelistab vabaabielu.

DIANA. Pehme, tundeline, väga kodune ja naiselik. Kaldub tihti tühiste asjade puhul, vahel ka põhjusetult närvitsema. Töötab enamasti teiste hüvanguks. Tal on peen ilu- ja kunstimaitse. Armastuses jääb tal puudu eneseusaldusest.

DOLORES. Võimeline sügavateks enesevaatlusteks, vaimseteks pingutusteks ja pikkadeks õpinguteks. Edukas kunsti- ja haridussfääris. Elu materiaalsele küljele pöörab vähe tähelepanu. Elu vältel on abielusid rohkem kui üks.

DORIS. Väga närviline ja materiaalsetes asjades saamatu. Saab inspiratsioone ja ilmutusi. Sageli on tal kõrged anded kirjanduse ja kunsti alal. Armastuses ootavad teda raskused, sest tema nõudlikkus partneri suhtes on kõrge.


E


EBE. Seltskondlik ja hakkaja, peab alati meeles omi vanu sõpru. Tal on edu tegelemisel kunsti või muusikaga. Sõpru on tal palju ja elu õnnelik. Leiab varakult oma armastatu, keda oskab ka vääriliselt hinnata.

EDA. Erksa meele ja terava keelega. Ta on pillaja, kuid suudab siiski enda majanduslikku olukorda kontrollida. Tal on elus alati kindel eesmärk. Võime teha kiireid ja õigeid otsuseid muudab teda edukaks kõigis tema ettevõtmistes.

EDGAR. Domineeriv, suuremeelne, oskab rikkusega ümber käia, edukaim kõrgetes ametites. Agressiivne töösituatsioonis.

EDITH. Resoluutne, individualistlik. Kuigi tema elus on vähe koostööd teistega, on need vähesed suhted kolleegidega positiivsed. Vajalikul hetkel asub juhtima, võttes üle initsiatiivi. Tal on oht mehi enesest eemale peletada oma liigse enesekindlusega.

EGON. Võimukas ja omab suurt autoriteeti tuttavate seas. Saavutab kergesti materiaalse edu. Elus võib ette tulla ka raskeid finantsprobleeme, kuid need ületab ta mängleva kergusega. Armastuses vähem edukas, kuna tunded on allutatud mõistusele.

EINAR. Andeks ja kõrge intellektiga. Tema elu on täis ideaale. Ta valib äärmiselt hoolega sõpru ja neistki läheneb ta vähestele. Ta pole seltsiv. Armastuses puudub kannatlikkus ja oskus kaaslasest aru saada.

EINO. Otsib rahu, vaimsust ja mõistmist ning ei hooli materiaalsetest hüvedest. Elus jääb tihti üksildaseks oma sügava siseelu tõttu. Teda peetakse jahedaks ja reserveeritud inimeseks. Abielu toob harva õnne.

ELINA. Uudishimulik, januneb seikluste järele. Vahel raske, aga alati vaheldusrikas elu. Elus tuleb ette palju reise ja sagedasi muutusi. Seksuaalelus liiga isekas. Tundeelu vaba piiravatest moraalinormidest, sealjuures aga pindmine.

ELISABETH. Mitmekülgne, mõistev ja intuitiivne. Oma olemuselt suursugune ja aldis eneseohverduseks. Ta on hinnatud abikaasa; armukesena oleks tal raske tasakaalustada oma tundeelu.

ELLE. Juurdleb, keerulistes olukordades leiab tihti originaalseid lahendeid. Kui ta näeb, et kedagi ebaõiglaselt koheldakse, on ta varmalt appi minemas. Tema tutvusringkond on suur, sõpru palju.

ELLEN. Tema puhul on kõrge eesmärgi saavutamine täiesti loomulik. Madal positsioon, vähene raha ja igav töö pole talle vastuvõetavad. Teiste ellu ta ei sekku, ka ei soovi ta, et tema asjadesse sekkutaks. Kõigele positiivsele kipub panema pidurit isekas iseloom.

ELMAR. Elus tuleb ette palju pingutavat ja rasket tööd, ta täidab aga kõik ülesanded täpselt ja püüdlikult. Tema õlgadel on suur vastutuse koorem ja paljud usaldavad teda. Pühendab palju aega oma perekonnale.

ELO. Sarmikas ja seksapiilne. Elu on tal romantiliste seikluste ja reisidega küllastatud. Oma arukuse ja usaldusliku suhtumisega abikaasasse kindlustab ta eeskujuliku abielu.

EMIL. Tal on palju sõpru ja kaaslasi ning teda peetakse andekaks ja inspiratsiooniküllaseks isiksuseks. Elab rahulikult ilu ja armastust otsides. Probleemid elus pole suured ja lahenduvad suhteliselt kergesti. Pooldab vabaabielu.

ENDA. Kitsarinnaline ja ühiskondlikest hinnangutest mõjutatud. Mõningane otsustusvõimetus tingib seda, et ta peab teatud olukordades just otsustama ja vastutuse enda kanda võtma. Kohaneb raskelt uute olukordadega. Abielus domineeriv partner.

ENDEL. Elu on täis tõuse ja mõõne, võitlust ja tööd. Kuna ta pole keskpärane, pole tal vaenlastest puudu. Nad kaovad aga kohe kui ta neile julgelt vastu astub. Tema sõpradest saavad tihti tema vaenlased, seetõttu sõprade valimine on väga oluline.

ENDLA. Väga äge ja tujukas. Kui ta on tasakaalust väljas, siis võib ta anda olulistele küsimustele seosetudi vastuseid. Tema elus on mitmeid armumisi, kuid abielu kujuneb tihti vaevaliseks. Tülid abikaasaga on reeglina kauakestvad.

ENE. Ülisentimentaalne, otsib elus kindlat tuge, kaldub noorelt abielluma, hoolitsev vanade inimeste suhtes. Majanduslikult arvestav. Abielusuhetes domineeriv.

ENEL. Endassesulgunud, ei oska oma kestast väljuda. Kui suudab oma probleemidega toime tulla, siis saavutab edu nii töös kui armastuses. Perekonnaelus on närviline ja tal on raskusi, et maha suruda oma isekust.

ENN. Tugevalt reglementeeritud käitumisega, hea perekonnaisa, töökas, kaldub pedantsusele.

ENNA. Unistaja, kes otsib siiski teadmisi ja tarkust. Elab rahulikku ja tasakaalukat elu, ei hooli materiaalsetest väärtustest. Talle sobib pedagoogi või arsti elukutse. Abielus peab oma partnerit väga hoolikalt valima.

EPP. Autoriteetne, peab teiste juhtimist oma sünnipäraseks õiguseks, loob endale ise probleeme, seksuaalelus meeleline.

ERIK. Kõrgete taotlustega, rühib kindlalt oma eesmärgi suunas, vaatamata takistustele. Tal on palju eluvõitlusi, kuid ta on naeratav raskustes ja tugev õnnetuses.

ERIKA. Enamasti suuremeelne inimene, keda võib usaldada, Temas on palju tahtejõudu ja rasketes oludes vastupidamist. Keskeas oht muutuda sallimatuks ja tigedaks oma lähikondlaste vastu. Abielusuhetes jahe.

ERKI. Tema isiksus jätab inimestesse kauakestva jälje. Oma sõpradest on tal palju abi. Tema kõrval on alati keegi, kes on end täielikult temale pühendanud. Elu võimaldab tal palju reisida.

ERNA. Hiilgav rahusobitaja ja kompromissimeister. Tegutseb väga hästi koos teistega, meeskonnatöö hing. Elus otsib kiindumust ja sõprust ja leiab mõlemad. Vabasuhted armastuses on talle vastuvõetamatud.

EVA. Jõuline, edasipüüdlik, originaalne, on õnnelik, kui saab juhtida ja viia ellu oma ideid.

EVE. Vabameelne, jumaldab seiklusi ja riski. Otsib vaheldust ning saavutab suurimat edu elukutsetes, mis viivad kokku erinevate inimestega. Tal on hea kõneanne.

EVI. Julge iseloomuga, lahendab külmavereliselt kõik probleemid ja olukorrad. Tema elus on palju vaenlasi. Inimesed, kes veel eile olid väga lähedased, võivad juba homme ihata tema hävingut. Elus tuleb ette kohtuskäimisi.


F


FRED. Joviaalne, rõõmsameelne, muretu. Temalt küsitakse tihti nõu, see viib teda sisimas tihti suurde kimbatusse. Temast endast sõltub, kas abielus valdab harmoonia või konfliktid. Oht on türanniseerida oma perekonda.

FRIEDRICH. Tugeva hingejõu ja sisemise moraaliga. Suurepärane kaaslane, iga õppimine ja vaimne tegevus läheb tal edukalt. Saatus mängib tema elus tähtsat rolli. Naistega on edu garanteeritud.


G


GERT. Pehme loomuga. Näiliselt aldis uuele, sisimas aga konservatiivne. Elu on edukam, kui ta suudab kohaneda paljude muutustega, mida elu ette veeretab. Abielus kipub jääma tuhvlialuseks.

GRETA. Romantiline, tahab olla jumaldatud oma perekonna poolt; tema kodu on avatud paljudele inimestele, keda ta peab sõpradeks. Loomulikult paiguti egoistlik.

GUNNAR. Populaarne, lõbus, hea suhtleja; kõigiti rahvamees. Loominguline inimene. Armusuhetes kergemeelne.

GUSTAV. Tugeva tahtejõuga. Ärritub tühistest asjadest, võttes kohe vaenuliku hoiaku. Seda omadust kiputakse tema vastu ära kasutama.


H


HANDO. Elu on täis vastutust ja teiste eest hoolitsemist. Tal oleks vaja õppida paremini argumenteerima oma mõtteid ja võtta enda kanda otsustamist. Tema elu saadab armastus ja perekondlik harmoonia.

HANNES. Väga edukas ja õnnelik. Ta oskab ja suudab inspireerida oma lähikondseid. Töösituatsioonis väga originaalse mõtlemisega, mille tõttu väga hinnatav tööjõud. Hindab kõrgelt isikuvabadust.

HANS. Pika elueaga, terve, tugev, rõõmus, väga seksikas. Alati mõtleb, enne kui midagi tegema hakkab. Loomult kade, alati püüab teisi ennetada. Abielu jääb tihti igavalt tavaliseks, kuigi selle välisele küljele ei saa midagi ette heita.

HARDI. Allub kergesti elumuutustele. Tema elus on ülekaalus ootamatud sündmused. Vihastub kergesti, kuid see viha lahtub kiiresti ning asendub kahetsusega oma enesevalitsemise kaotuse pärast. Oskab kiiresti sõbruneda, jahtub aga kiiresti.

HARRI. Soliidne, isemeelne mõtleja, jõuline ja mittekonventsionaalne. Ta on saatuse soosik. Kuigi üksindus tundub talle talumatu, tuleb tal elu jooksul üksinda hakkama saada.

HEIDI. Juba noorena saavutab palju. Kogu elu püüab end vaimselt arendama. Isikliku elu allutab ta täielikult oma kutsetööle, mis muudab suhted koduste ringis mõnevõrra värviliseks ja jahedaks.

HEINO. Tahab olla pidevalt inimeste keskel. Kaotab kergesti julguse, kuid püüa sellest masendustundest lahti saada. Ei ole liialdus öelda, et riidemood saab alguse temalt. Suurepärane perekonnainimene, mõistab oma abikaasat.

HELE. Tema elus mängivad suurt rolli tutvused. Oma sugulastelt ei saa ta vähimatki abi. Liigne iseseisvus paisutab tema isemeelsust. Elu teisel poolel toimub suur tõus ametiredelil.

HELEN. Hea sõber, tema eesmärgiks on teha teisi õnnelikuks. Teda iseloomustab kõik, mis on kõrgetasemeline. Ta on tugev isiksus ning hoolimata sagedastest stressidest ei muutu tema hoiak kaasinimestesse.

HELENA. Kaastundlik kõikide suhtes, pühendab ennast täielikult teiste inimeste probleemidele. Liigne tundlikkus võib tumestada ta armuelu.

HELI. Vaikne, tagasihoidlik, hoiab oma mured endale. Tegutseb tihti teiste kaudu, sügavamaid tundeid loob aeglaselt ja ettevaatlikult. Tihti tullakse tema käest nõu küsima.

HELLE. Seltskonnas on ta populaarne. Temas on paras annus laiskust ja kalduvust gurmaanlusele. On liialt mõtlematu, mis võib abielus ette tuua põhjalikke pöördeid.

HELMI. isekas, kaldub ennast üleväärtustama ja oma tahet teistele peale suruma. Kui ta oma kõrget intellekti isikliku kasu saamiseks kasutab, kaotab ta kõik. Tema elu võib olla täis kuulsust, rikkust ja edu kui ta pühendab end teistele.

HELVE. Tal on hea kujutlusvõime ja intuitsioon, ning seetõttu ei saa teda naljalt tüssata. Ta ei pea ühtki ideed täielikult kasutuks ja püüab neist kujundada uusi ja paremaid kavandeid. Ta teeb pidevalt uusi plaane, mida püüab jõudumööda ka realiseerida.

HENDRIK. Suure töövõimega ning seejuures põhjalik. Ta ei nõustu naljalt teistega, vaid hakkab oma seisukohti igal sammul tõestama ja selleks kasutab ta vahedat ja argumenteeritud loogikat. Tal on kalduvus napsitamisele.

HILDA. Enesessetõmbunud, aga rikka siseeluga. Heale juhendamisele väga vastuvõtlik. Enne abiellumist on soovitav väga hoolikalt kontrollida partneri sobivus, Ta võib leida tee ka usu juurde.

HILJA. Tal on loomupärane huvi kirjanduse ja kunsti vastu, on selles vallas hästi erudeeritud. Eelistab individuaalset töötamist. Pole oma loomult käsutaja, kuid võib jätta sellise mulje, kuna tahab, et tema korraldusi arvestataks.

HILLE. Palju energiat ja auahnust. Elu täis pidevat tegutsemist. Kaldub oma tahet teistele peale suruma ja oma soove ainuõigeks pidama. Võimeline kestvaks sõpruslikuks ja armastussuhteks.

HOLGER. Idealistlik, otsustusvõimeline ja kiire reaktsiooniga. Sügava tundeelu, aga ka muutliku meelega ja närviline. Tal on tendents põhjusetult äärmustesse kalduda. seda eriti armastuses.

HUGO. Võtab inimesi ja olukordi, nagu nad on. Ta ei jää rasketes olukordades jänni. Annab endast palju teistele ja lepib sellega, mida vastu antakse. Käitub alati korrektselt perekonna ja abiellu suhtes.


I


IDA. Mitmekülgne ja kiire mõistusega. Kogu elu arendab endas võimet muutusi omaks võtta. Kipub klammerduma asjade ja inimeste külge. Ta peaks püüdma vältida amoraalseid suhteid.

ILLAR. Emotsionaalselt jahe, kinnine ja vaoshoitud. Kaldub elama vaid sisemist elu ja kõnnib kogu aeg nagu pilvedes. Tal on vähe kannatlikkust ja mõistmist lähikondsete suhted. Võib muutuda erakuks.

ILLE. Leebe ja muutliku meelega. Ta ei suuda kestvalt aktiivselt tegutseda. Edukam on ta igal juhul vaimse töö sfääris. Iseomane on see, et ta ei oska öelda ei.

ILMAR. Äriasjus osav, otsekohene, enesekindel. Ta on edukas, kui tegutseb materiaalses sfääris. Seksuaalselt agressiivne.

ILME. Korraarmastaja, nõuab seda ka teistelt. Soovib, et teised täidaksid distsipliininõudeid sama täpselt kui ta isegi. Tal on kaunis ja mugav kodu, armukade ja armastav mees.

ILONA. Võib sattuda sõprade tõttu ebameeldivustesse, seepärast peab otsustama nende nõuannete üle alles peale tõsisemat kaalumist. Abielus võib esineda kõrvalehüppeid. Puuduseks osavõtmatus oma elukaaslase vastu.

ILSE. Väga emotsionaalne. Noorus on pingerikas. Tal on raske eluga kohaneda. Vajab vanemate või juhendajate abi. Keskeas võib saavutada märkimisväärset edu. Sageli probleemid abielus.

IMBI. Väga seltskondlik, vihastub kergesti, kuid välja paistab harva. Loomult kättemaksuhimuline, ei saa enne rahu, kui on jätte maksnud. Elus toob see endaga kaasa kuhjaga probleeme.

IMRE. Kaastundlik ja täis õrnust. Pöörab oma väljanägemisele suurt tähelepanu. Ta ei suuda vältida korduvaid armumisi ning vanas eas võib see valusalt kätte maksta.

INDREK. Mõtlik, tahtejõuline, rikkaliku kujutlusvõimega, kuid sealjuures vähese ettevõtlikkusega. Inimsuhetes mõnevõrra jahe ja distantseeritud.

INES. Väga naiselik. Kuulekas ja koostööaldis. Ei trügi kunagi esile. Tihti varajane abielu. Võib muutuda häirivalt allaheitlikuks, mis raskendab tema abielusuhteid ja võib kaasa tuua lahutuse.

INGE. Edasipüüdlik, vastupandamatu külgetõmbejõuga, jääb kõikjal kindlaks oma otsustele, elus edukas, põhiliseks sooviks on vabaneda välise kontrolli alt.

INGRID. Täiuslikkust ihaldav, saladuslik, hindab kõrgelt usalduslikke inimsuhteid. Raskused suhtlemises. Tal on palju katsumusi, kuid ta jääb kindlaks oma sihile, mis toob lõpuks endaga kaasa ka edu.

INNA. Intuitiivne, on võimeline lugema teiste inimeste mõtteid. Abikaasa usalduse võidab ta kiiresti. Talle sobib töö, mis on seotud reisimisega. Elamiseks sobivad kohad, mis paiknevad veekogude ääres.

IRENE. Väga osavõtlik oma vanemate suhtes. Ta ei suuda taluda inetust ja labasust elus. Oma armutunnetel ei tohi ta lasta minna üle sündsuspiiride, vastasel korral saab sellest takistus elus edasi minekul.

IRJA. Vaidlushimuline ja lummav kõneleja. Vestluspartnerid tunnetavad paratamatult tema üleolekut. Ta ei hoolitse pere eest ja seetõttu jääb kõik abikaasa kanda. Ise on ta hooletu ja muretu.

ITA. Tundlik ja armukade. Ta ei suuda taluda tegevusetust. On seltskondlik ja täidab neid kohustusi imetlusväärselt hästi. Tal on kalduvus oma hädasid liialdada. Tühistest asjadest poleks tal mõtet häiruda.

IVAR. Energiline, otsib vaheldust, teretulnud igas seltskonnas, meelelahutusi ja elumõnusid otsiv ja sealjuures neid nautiv. Seksuaalelus äärmustesse kalduv.

IVO. Suur õnneseen. Ta on vastupandamatu külgetõmbejõuga, teab, kuidas käituda. Loob ise probleeme ning kipub ise sellesse uppuma. Varanduse kogumisel on suur asjatundja, sõbrana kindel ja usaldusväärne.


J


JAAK. Vajab isiklikku vabadust, otsib elus vaheldust. Tihti langevad talle osaks ebaharilikud elusituatsioonid. Otsib kaua õiget partnerit.

JAAN. Armastab ujuda vastuvoolu, ihkab võimu ja rikkust, teistega ei leia kergesti kontakti. Intiimsuhete loomisel pessimistlik. Tema elus on palju näitlemist. Tervis on reeglina tugev.

JAANUS. Teeb elus suuri ja auahneid plaane. Tegelikult peab ta tegema tööd hoopis väiksema tasu ja tagasihoidlikuma tunnustuse eest. Elus omistab ta varandusele suuremat tähtsust kui sõprusele.

JANA. Elab täielikult oma maailmas. Tema elus on märksa enam näilikkust kui tegelikkust. Ta ei lasku vaidlusse ilma nähtava põhjuseta. Seejuures ei väärtusta ta varanduslikku seisundit.

JANE. Artistlik, rahutu, otsib kõikjal ja kõiges meelelahutust, kaotades sealjuures palju energiat. Ta on rõõmsameelne ja kergesti uuega kaasaminev. Intiimelus kipub olema pinnaline ja kergemeelne.

JOEL. Ta on hea sõber ja nõuandja. Teab rohkem kui välja näitab. Edukas kaubanduses ja äritegevuses üldse. Loomult kaval, püüab omi vaateid märkamatult peale suruda. Elus saadab teda edu.

JOHANNA. Järeleandlik, häbelik ja eemalehoidev. Rohkem unistab, kui midagi teeb. Võib astuda enesele märkamatult üle kehtestatud reeglite ja normide. Armastuses egoistlik, aga abielludes pühendunud abikaasale.

JOONAS. Oma leebe ja avameelse loomuse tõttu on tal palju sõpru, seda eriti naiste suhtes. Sisimas rahutu ja närviline. Soovist leida vastassugupoolest tuge, võib sattuda sobimatutesse armusuhetesse.

JOOSEP. Komplitseeritud iseloomuga. teda on raske lõpuni mõista ka kõige lähedasematel inimestel. Töös saavutab väljapaistvaid tulemusi, kuid oma elus on ta üksildane. Kui ta on kellegi liitlane, siis paremat sõpra on rap align=ske leida.

JUHAN. Tahtejõuline ja väga julge, samuti kergesti ärrituv ja vaidlushimuline. Ta tormab pidevalt edasi ja peatub alles siis, kui on sihile jõudnud. Ülemäära jõulised vihapursked on tema haiguste põhjusteks.

JULIA. Iseloomulikuks talle on lobisemishimu. Raha oskab ta kulutada. Raisata ja pillata – seda ta naudiks. Ta ei soovi end siduda tööga, mis toob kaasa endaga vastutust ja riski. Tahab elu täies mugavuses mööda saata.

JULIUS. Kujundliku mõtlemisega, sealjuures melanhoolne. Kuna puudub kontsentreerumisvõime, ei suuda ta tegelda ühe asjaga korraga. Tujukus raskendab suhteid kaasinimestega. Armastuses õrn ja nüanssetajuv.

JUTA. Usaldav, vaikne ja tasakaalukas. Talle meeldib oma elu siduda kirjanduse ja kaunite kunstidega. Jälgib elu mõnevõrra eemalt, mis tingib ka pingeid intiimsuhetes ja pärsitust intiimelust.

JÜRGEN. Väga optimistlik, tugeva tahtejõuga. Tema plaanid on hästi viimistletud. Ta teab, mida ja millal tegema peab. Oma töödesse ei luba ta teistel vahele segada.

JÜRI. Vaikiv ja endassesulgunud. Oma seisukohtades püsiv, ei tagane vaidluses kergesti. Loomult filosoof. Esimene armum#uARTUR. Koduse eluviisiga, praktiline, väga kohusetundlik, hoolitseb vanemate ja perekonna eest, stressiseisundis tekivad kergesti probleemid kehakaaluga.ine väga sügav. Naistega õrn, kuid pahatihti satub nende aktiivsuse ja arvestuslikkuse ohvriks.


K


KAAREL. Temperamentne, kiire reaktsiooniga, märkimisväärse loominguvõimega. Populaarne inimene, kellel on palju sõpru. Ta on naiste poolt ihaldatud ja armastatud. Tunneb elust rõõmu ka kõrges vanuses.

KADRI. Ta ei saa märkimisväärset abi sõpradest, kuid omapoolselt on valmis nende jaoks andma kõik. Keskeas saavutatud materiaalne õitseng jääb püsima. Edu saavutab kergemini kui alustab karjääriredelil ülaosast.

KAI. Hea tervisega. Oskab nähtusi põhjalikult uurida ja nende tuumani tungida. Ametiredelil lööb kiiresti läbi ja tõuseb kõrgele. Talle ei meeldi rutiin ja seetõttu on alati valmis eksperimenteerima uuega.

KAIA. Korralik ja korrektne. Ükski töö pole tal lohakalt tehtud. Ta ei lase pisiasjadest end häirida kuna ei mõista tihti nende tähendust. Moega tegelemine on tema peamiseks huvialaks.

KAIDO. Väga tundliku närvisüsteemiga, tihti naiivne; temas valitseb konflikt praktilise meele ja globaalsete püüdluste vahel. Ihkab rahvusvahelist tunnustust. Oma elus peab ta tegema kindla valiku, sealjuures egoistlikud püüdlused ei too talle õnne.

KAIE. Tervise hea ja elu olmeline külg tagatud. Ta on seltskondlik ja sädelev, kõiges aitavad teda sõbrad. Elab valdavalt tänases ja ei muretse homse pärast.

KAIRE. Spontaanne, kergemeelse ellusuhtumisega. Seltskonnas hinnatud ja oodatud inimene. Töösituatsioonis isekas, püüab olukordi oma kasuks pöörata. Intiimelus vaheldust nautiv ja vastutustundetu.

KAISA. Lõbus ja toimekas. Suudab suhelda väga erinevate inimestega. Iga tööd ja toimetust teeb hingega. Armusuhetes on pealispindne ja kipub liiga sagedasti vahetama partnereid.

KAJA. Pidevalt tegutsev, aktiivse ellusuhtumisega, põhimõttekindel, Talle meeldib ja ka oskab teisi aidata, Ta on kiire otsustusvõimega, kuid sealjuures kergesti ärrituv. Kuigi tihti on tal käsil korraga mitu tööd, oskab ta sellest tuleneva kiiresti pillata.

KALEV. Hea abikaasa ja perekonnaisa. Ta on ettevaatlik ja valvas, vahel liiga pessimistlik. Tervis on hea, mis tagab pika eluea. Seksuaalelus vägagi aktiivne.

KALJU. Ettenägelik, suudab lühikese ajaga rohkem saata kui teised. Läbiproovitud teed ei veetle teda. Töös võivad ette tulla probleemid ning seetõttu on soovitav saavutada töös iseseisvus. Elu teisel poolel võib jääda üksikuks.

KAREL. Avalikkuse ees on ta kohusetundlik, eraelus aga isekas. Ei armasta üksindust, kogub enda ümber saatjaskonda. Populaarne omavanuste keskel. Ta võib edu saavutada meditsiinis.

KARIN. Uuriva loomuga ja kõige ümbritseva vastu huvi tundev. Ta ei taha olla kellega ega millegagi seotud, soovib olla omaette. Enne otsustamist soovib kõige üle põhjalikult järele mõelda. Sisimas väga tundlik ja kirglik natuur.

KARL. Pürib sotsiaalse ja isikliku harmoonia poole. Tahab jääda truuks oma ideaalidele. Tema unistuseks on elada elu, mille keskmeks on kodu ja lähedase. Sugulussidemed on talle väga tähtsad.

KASPAR. Liigse isepäisuse tõttu on tal nõrgalt väljakujunenud koostöösoov, samuti kipub ta teisi alahindama. Elus on palju armastust ja vihkamist. Armastuses on edukas, kui laseb partneril olla iseseisev.

KATARIINA. Armastab olla tähelepanu keskmes. ta on populaarne ja omab suurt sõpruskonda. Ta on väga loominguline. Elu möödub nauditavas ja harmoonilises õhkkonnas.

KATI. Tema elu on täis toimekust. ta vajab ebaharilikke ja sagedasi muutusi. Loogiline ja analüütiline mõtlemine ei jäta teda viivukski maha. Sealjuures on ta naljaarmastaja.

KATRE. Ettevõtlik ja laiahaardelise tegevusega. Meeldiv kaaslane, kes saab aga alati üksi hakkama. Ta on väga visa ja ületab kõik takistused oma teel. Armastuses jahe, arvestav, abielus domineeriv.

KATRIN. Raha teenida oskab ta võrdselt selle raiskamisega. Tutvusring laieneb kiiresti uute inimeste näol. Ta ei kaota naljalt armastuses oma südant. Talle on eriliselt vastumeelt vaidlused.

KERSTI. Võib juhtuda, et eirab üldlevinud moraalinorme. Töös tahab rakendada oma isiklikke reegleid. Psüühilisele survele vastab samaga. Abikaasana soovib ta näha endasarnast. Karjäärihimuline.

KERTU. Seltskonnas keskne figuur, helde ja loov isiksus. Muretseb liialt; tema eluprobleemid on kergete killast. Oma töös on rohkem huvitatud loomingust kui rahast. Armastuses soe ja meeldiv kaaslane.

KIRSTIN. Sõltumatu, väga enesekindel. Igal hetkel püüab end arendada nii vaimselt kui füüsiliselt. Tal on raske mõista, et teised inimesed on nõrgemad ja tihti vähem võimekad kui tema. Armastuses on tal raske sobilikku kaaslast leida.

KOIDU. Võib saavutada elus küllalt suure võimu kaasinimeste üle, kipub oma perekonda, sõpru ja tuttavaid türanniseerima. Saavutab harmoonia oma perekonnas, kui suudab leppida abikaasa puudustega, vastasel korral lõpeb kõik lahutusega.

KOIDULA. Loominguline ja originaalne isiksus. Seejuures enesekindel, ennastusaldav ja uhke. Ta elu on täis positiivseid püüdlusi ja saavutusi. Perekonnaelu ja armastus jäävad tema elus tagaplaanile.

KOIT. Oma vaadetelt pessimist. Hea intuitsioon, mis võimaldab näha probleemide varjatud külgi. Ta on ettevaatlik ja valiv. Võib osutuda võimekaks juhiks. Ta on haaratud oma tööst, nii et oma lähikondsete jaoks ei jätku tal aega.

KRISTA. Ta on teadlik oma ilust. Suhted meestega võivad põhjustada nii hingelisi kui materiaalseid kaotusi. Tal sobiks ja ühtaegu on ka soodne tegelda kunsti, luksuskaupade ja antiikesemetega.

KRISTEL. Loomult on ta vastuoluline. Ootamatult tujukas ja piiritu kujutlusvõimega. Võib lasta kergesti end ära kasutada seda pahaks panemata. Elus tuleb tal kokkupõrkeid oma vanemate ja sugulastega.

KRISTI. Ta on hea naljasoonega, armastab meelelahutusi. Aja hinda ta teab ja oskab seda ka vääriliselt kasutada. Alati on ta haaratud mingist ettevõtmisest. Kõige suurem edu on tal äris.

KRISTIINA. Kiire mõtlemise ja otsustusvõimega, armastab ja hindab ilu, head maitset ja korrektset käitumist. Temperamentne, paiguti koguni agressiivne, sealjuures loomult optimistlik. Oma otsustele jääb kindlaks.

KRISTJAN. Loomult sõbralik, teadmishimuline, kuid vahel ka isekas. Ta on keskmisest auahnem, sealjuures aus ja vabameelne. Vihastuma ja solvuma on ta varmas. Armuasjades kipub kaotama tasakaalukust just enne lõplikku võitu.

KRISTO. Elu materiaalselt kindlustatud, esiplaanil vaimsed huvid. Kui ta teeb vaimset tööd, siis saadavad teda edu ja kuulsus, pöörab aga liigset tähelepanu emotsioonidele, siis lõpetab viletsuses. Tema nõuded armastatule on väga kõrged.

KRÕÕT. Hea õpivõimega, vaikne, mõtisklustesse kalduv. Abielu toob endaga tihti probleeme , võib jääda küllalt tihti vallaliseks. Kui partner pole hoolikalt valitud, kaldub ta olemas, kas liigselt alandlik või hoopis truudusetu.

KÄRT. Loomult aval ja abivalmis. Meelistegevuseks on tal reisimine. ta ei lange kunagi masendusse, teab aja hinda ning oskab seda hästi ära kasutada. Teda saadab edu, kui ta rakendab end kaubanduses.

KÄTLIN. Toretsev ja pillaja. Iseloomult äkiline, mis kipub muutma elu probleemiderohkeks. Peab ennast teistest paremaks. Iseseisev otsustamine teeb talle raskusi. Elu on täis töid ja tegemisi.

KÜLLI. Rafineeritud maitsega, suudab panna mehi endasse armuma. Loomult kaval ja seltskondlik; teadlik oma ilust. Peenetundeline. Majanduslik mõtlemine pole tema tugev külg, nii et pillama on ta meister.

KÜLLIKI. Teistel on raske teda mõista, kuid tema sõnu pannakse tähele ja arvestatakse. Tema mõtteid ja tundeid on võimatu välja lugeda. Tööd ei tee ta kunagi pealiskaudselt ja saab selle eest ka väärilist tasu. Elu täis muutusi.


L


LAINE. Tema isiksus on suisa silmatorkav. Ta on arukas, omades teadmisi ja oskusi enam kui ühes valdkonnas. Kiiresti ärrituv ja närviline, kuid veelgi kiiremini rahunev. Elus saadab teda edu ja tal on palju sõpru ning abilisi.

LAURA. Nooruses kiputakse teda üle hellitama. Tema puhul on väga tähtis vaimse edasiarendamise võimalus. Elus tuleb palju pingutada, et soovitut saavutada. Abielus võib ta osutuda ohtlikuks partneriks.

LAURI. Kaastundlik, leplik ja otsekohese loomuga. Rikkaliku kujutlusvõime ja näitlejaandega. Kaaslastele tundub kohati jaheda ning enesessetõmbununa. Elus tuleb ette palju reisimist.

LEA. Kindlameelne ja säreda iseloomuga, valmis oma õiguste eest võitlema. Solvub kergesti ja peab kriitikat kaua meeles. Ta usub, et tema elu kestab lühikest aega ning püüab seetõttu püüab võtta elust maksimumi.

LEELO. Elus on suured tõusu ja languse perioodid. Nooruses peab võitlema raskustega, kui tahab leida meelepärast tööd. Elu toob ette palju takistusi, nende ületamisel saab ta tugineda vaid iseendale. Elu teine pool tasakaalustatum.

LEENA. Elav ja paiguti agressiivne. Tal on alati uudsed ideed ja palju auahnust. Elu jooksul arendab endas välja iseseisvuse, õppides iseseisvalt otsustama ja tegutsema. Abielus põhjustab tarbetuid konflikte, mis võivad viia lahutuseni.

LEHO. Altruistlik, hea enesekontrolliga. Elu jooksul saab ta hea hariduse ning kogu elu arendab end nii vaimselt kui füüsiliselt. Talle meeldib tegelda globaalprobleemidega. Intiimelus rafineeritud.

LEHTE. Suure energia ja liikuvusega. Tihti otsustusvõimetu, kuna tema elu pakub liiga palju valikuvõimalusi. Otsib elus õnne ja püüab saavutada täiuslikkust. Suhetes vastassooga võib põhjustada kannatusi ja armukadedust.

LEIDA. Loomult aus ja siiras. Töösituatsioonis kipub olema pealiskaudne. Peas mõlguvad idealistlikud mõtted, mille kõrval tavaprobleemidel pole ruumi. Kuigi armastuses on tal pea pilvedes, on ta jalad samal ajal kindlalt maas.

LEILI. Sisimas leebe ja malbe, väliselt asjalik ja tegus inimene. Temas on südikust ja vaimujõudu. Oskab leida õige lähenemistee teiste inimeste juurde. Hea ema ja perenaine. Abikaasa kipub jääma tagaplaanile.

LEMBIT. Ta on hea suhtleja ning leiab palju häid sõpru erinevatest generatsioonidest. Oma loomult pedantsuseni minev korraarmastaja. Tööd ja toimetused ei jäta teda hetkekski maha. Õigus on tema elus lipukiri.

LENNART. Vaimukas vestleja, tema kiire kõne võidab rajanedes ümberlükkamatul loogikal. Nooruses langeb talle vähe tähelepanu, kuid küpses eas pälvib hea nime ja lugupidamise.

LENNO. Tundlik, sentimentaalne ja paiguti elukauge. Ta võtab pidevalt enda kanda teiste inimeste muresid, mida peab naeratus näol lahendama. Tööaladest sobivad need, mis on seotud kaunite kunstidega. Tavaliselt abiellub noorelt.

LEO. Elu saab olema väga õnnelik kui ta kohaneb paljude muutustega, mis hiljem saavad tema elu osaks. Samal ajal ei tohiks oma vabadust kuritarvitada. Ta ei hooli nende inimeste arvamusest, kes elavad rahulikumat elu.

LIDIA. Suur edu äris ja finantsalal, seda ainult juhul, kui käitub ausalt ja korrektselt. Saab suurt kasu suhetest välismaa ja välismaalastega. Võib sattuda väga eripärastesse armuintriigidesse.

LII. Töö riigiametis on talle kõige meelepärasem. Isegi kõige ägedamas vihahoos ei unusta ta diskreetsust. Oma lähikondsetelt ei saa ta tuge. Raha tuleb tema juurde, kuid seda ei jätku kuigi kauaks.

LIIA. Vahel üksildane ja kurvameelne. Ta ei tohiks anda petlikke lubadusi, mis võivad kergesti libiseda üle huulte. Kui ta on juhtiv töötaja, siis alluvad pelgavad teda. Tihti seob oma saatuse endast noorema mehega.

LIINA. Kindlameelne ja julge inimene. Tihti agressiivne, samas jälle tundlik ja õrn. Kaastundlik ja abivalmis. Suur töörügaja. Abielus probleemid, mida ta ise oma käitumisega põhjustab.

LIIS. Aeglane, kontrollib kõiki olukordi väga põhjalikult enne tegutsema hakkamist. Ei oska hinnata kauneid kunste, kuid jätab selles vallas teadliku kriitiku mulje. Eksponeerib end kaasinimestele rikka ja eduka naisena.

LIISA. Tal on püsiv usk oma saatusesse. Loomult printsipiaalne, tasakaalukas nii võitudes kui kaotustes. Laadilt mõistuslik. Hea tervisega ning isegi kõrges vanaduses näeb nooruslik välja.

LILIA. Tema haridusenälg on suisa piiritu, seetõttu saab tavaliselt võimaluste raames parima hariduse. Elu toob talle palju soodsaid võimalusi ainult siis, kui ta neid ise ei otsi. Abielu ja armastus jätavad ta ükskõikseks.

LINDA. Tema elu on täis tõuse ja langusi. Takistuste ületamist peab ta endastmõistetavaks. Solvumine ja vihastamine on kerged tulema. Tihti ei oska kasutada elu poolt pakutud võimalusi. Unistab palju-

LIVIA. Võimukas ja nõudlik. Elus saadab teda majanduslik jõukus ja see jääb alles, kui ta näitab teiste inimeste suhtes üles ausust ja arvestamist. Tema puhul langeb kokku äritalent ja vaimne andekus.

LUDVIG. Õppimine on tal raskendatud, elu on täis rasket võitlust ja piiranguid. Vähe tuleb ette välisreise, alati on tal palju tööd, sõprade ja perekonna jaoks jääb liialt vähe aega.

LUISE. Elu täis eneseväljendamise võimalusi. Juba koolipõlves edu kunsti alal. Keskeas palju rõõme ja seltskondlikke lõbusid. Kerge, muretu ja sõpradega täidetud elu.

LUULE. Arukas, seltskondlik, kipub teisi taga rääkima. Noorus on tal tavaliselt pilvitu. Töösituatsioonis aktiivne ja pedantsuseni minevalt korrektne. Tema abielu on stabiilne, kus domineerivaks pooleks on tema ise.

LY. Ettenägelik ja seda omadust oskab ta hästi ära kasutada. Ametiredelil tõuseb kiiresti. Ülemused soosivad teda. Juhitalent on juba nooruses silmatorkav. Ka igapäevaelus soovib elada originaalselt.

LYDIA. Idealist, väga heasoovlik inimene. Lapsepõlv on tal täis kitsendusi. Juba varakult tuleb kanda kohustusi ja vastutust. Elus tuleb ette suuri takistusi. Õnnelik perekonnaelu vaid siis, kui suudab edukalt kohaneda abikaasa harjumustega.


M


MAAJA. Arukas, juurdlev, ükskõik mida ütleb, kõigel on tõepõhi all. Elu on täis muutumist, iial ei tea, milline sündmus tema elus aset leiab. Ka tema ettevõtmised jäävad äraarvamatuks nii lähedastele kui võõrastele.

MAARJA. Usaldatav inimene, ei armasta kiidelda, tõsine ja väärikas. Tema sõnu hinnatakse. Väliselt mõnevõrra pärsitud, jahe ja vaikiv, kuid sisimas pehme ning armastust ihaldatav. Vanemas eas võib kergesti üksikuks jääda.

MADIS. Tugeva kehaehitusega, täis elujõudu ja tarmukust. Teda peetakse usaldusväärseks ja edukaks. Seab oma elule kindlad sihid ja enamasti jõuab nendeni. Ei muuda oma läbikaalitud otsuseid ja tegutsemisviise.

MADLI. Hakkaja ja uuendusmeelne. Oskab hästi enda ja oma sõprade aega sisustada. Elu on edukas, kui ta oma vara ära ei pilla, sest raha kulutada – see talle meeldib. Innukas armuseiklusi alustama.

MAGDA. Tema elu on pühendatud põhiliselt materiaalsetele asjadele. Oskab meisterlikult oma raha paigutada. Kipub olema ülbe endast vaesemate vastu. Armastuses ja abielus väga nõudlik.

MAI. Sõbrad on tema elu rikkuseks, aga tihti ka tööriistadeks karjääriredelil. Füüsiliselt vastupidav ja hea tervisega, oskab hästi kohaneda erinevates elusituatsioonides. Oskab anda inimestele õigeid hinnanguid.

MAIE. Otsekohene. Talle ei meeldi võltskomplimendid ja meelitused. On ületamatu uudsete ettevõtmiste väljanuputamisel. Tema pingutused raha teenimisel on võrdsed raiskamisega. Ta võib riskida, kuid kindlasti mitte rahaasjades.

MAILI. Suuremeelne ja alati abivalmis. Huvitub materiaalsete väärtuste loomisest. Intiimsuhetes pealiskaudne ja hoolimatu. Tema elus võib tulla ette õnnetusi, seetõttu peab olema eriti ettevaatlik. Abielus truu ja perekonnale pühendunud.

MAIRE. Alati naeratav, tark ja külgetõmbav. Äkilised muutused võivad tabada tema rahalist seisundit. Ta on sarmikas ja see on tema edu pandiks. Isiksusena mõjuv, reeglina viib oma ettevõtmised lõpule.

MAIT. Isikupärase mõtlemisega. Kui talle miski ei meeldi, hakkab ta seda kohe muutma. Vaimse töö kõrval suudab tegelda ka füüsilise tööga. Kõigele on ta valmis mingi kasutusala leidma. Armuasjades tuleb ette raskusi.

MALL. Leebe ja avala iseloomuga, teised kipuvad teda ära kasutama. Tal puudub küllaldane eneseusaldus. Vastuoluline, kannatamatu ja närviline.

MARE. Hea maiste ja korrektse välimusega. Saavutab edu töödes ja ettevõtmistes, milles on oluline kiire mõtlemine ja otsustusvõime. Armuasjades võib kergesti libastuda ja see kipub kaasa tooma halva maine.

MARET. Hea kõneleja, võtab endale tihti rohkem tööd kui suudab ära teha. Auahne, on isekam kui talle kasuks tuleb. Kulutab liiga palju raha luksusesemetele. Kergesti mõjutatav.

MARGIT. Võtab kõike täie innuga, kohaneb hästi, kiire otsustusvõimega. Liiga enesekindel, sõlmib kergesti uusi sõprussidemeid ja tõrjub vanu sõpru mõtlematult eemale. Kergesti armuv ja jälle pettuv.

MARGUS. Avara silmaringiga, suhtleb kõigi inimestega kui võrdsetega. Tavaliselt on tal kergem lahendada teiste inimeste kui enda probleeme. Hea intuitsiooniga, teda ei saa kergesti petta.

MARI. Kirglik natuur, alati valmis riskima, elus langeb sageli õnn lausa sülle. Palju uusi sõpru ja suuri võite. Väga põhjalik, kõik alustatu viib lõpule.

MARIA. Sõbralik, usaldav, langeb kiireti meeleheitesse. Perekonnaelus võib tulla ette põhjalikke pöördeid. Omistab vastassoole liiga suurt tähtsust.

MARIKA. Vihkab silmakirjalikkust ja valelikkust. Usub, et edu sõltub vaid temast enesest. Kogu elu täitvaks eesmärgiks saab ühel või teisel viisil raha kogumine. Arvab, et edu juured peituvad rikkuses.

MARINA. Sõnaosav, suurejooneline, hea sõber. Püüab elus kõrgema positsiooni poole, ei anna kergesti alla ega kõhkle ostuste langetamisel.

MARIS. Kergesti seltsiv, kohati lööb välja salakavalus. Tema eesmärgiks elus on täielik luksus ja mugavus. Hoolimata rahapuudusest jätkavad nad laial käel raha kulutamist. Talle meeldivad vaid ilusad ja hästirõivastatud mehed.

MARJU. Kiirustamine on tema iseloomu nõrkuseks. Töid tahab ta väga kiiresti lõpetada ja sellega tulenev pealiskaudsus võib talle niimoodi kahju tuua. Kipub klatšima ja abielumehi võrgutama. Sõpru peaks valima erilise hoolega.

MARKO. Oma südames on ta aristokraat. Ta on toretsev ja näitab omi kulutusi palju suurematena tegelikkusest. Inimesed jäävadki tihti teda uskuma, pidades tegelikust rikkamaks.

MART. Jätab inimestele esimesel kohtumisel endast sügava mulje. Oskab saavutada maksimumi. Korraarmastaja, püüab alati lõpetada alustatud tööd. Kaldub üksindusse.

MARTA. Arukas, kaine mõistusega, Hindab elus materiaalset heaolu ja saavutab tavaliselt selle õnnestunud abielu kaudu. Meeste jaoks saatuslik naine nii heas kui halvas. Abielus kipuvad valdama võimekuse tendentsid.

MARTIN. Seltskondlik, hea loomingulise eneseväljendusega, artistlik. Rahutu, raske leida kindlat sihti elus. Peab elu jooksul õppima suuremat enesekindlust ja vältima pealiskaudsust.

MATI. Unistaja, tahab elada vaikset ja rahulikku elu. Raskusi tõeliselt lähedaste suhete loomisel. Armastuses ja abielus raskused õige partneri leidmisel.

MATS. Karmaatiline isiksus. Kogu elu pürib materiaalse edukuse poole. Kaaslastega käitub sundimatult, kuid oma tunnetele neid lähedale ei lase. Abikaasat püüab igati oma võimule allutada.

MEELIS. Kaastundlik, tõeotsija, huvitub filosoofiast ja maailma probleemidest. Tavaline elu tüütab teda. Pea õppima loobuma eelarvamustest ja rohkem teiste inimestega arvestama.

MEHIS. Kaasinimestega suhetes eemalehoidev ja järeleandev. Elus on palju närvipinget ja liigseid emotsioone. Läbikukkumisi on vähe, kui ta end edu saavutamiseks vajalikul määral pingutab. Abuelus on sageli probleemid.

MERLE. Tal on võime teisi õigesti hinnata. Peaks hoidma end ohjes, et mitte langeda pahede küüsi, millest oleks tal raske lahti saada. Oma soovis edu saavutada võib ta isegi oma taskust kulutusi teha ning seetõttu hiljem rahaliste raskuste all kannatada.

MIHKEL. Tugeva enesedistsipliiniga, aus ja õiglane. Võimeline töötama sihikindlalt ja metoodiliselt. Praktilise orientatsiooniga ja konservatiivne, kuid talle võib toetuda paljudes elusituatsioonides.

MIKK. Enesekindel ja edukas juhtival positsioonil ja suures äris. Agressiivne, oskab tihti ka teiste arvel oma majanduslikku seisu kergesti parandada.

MINNA. Abivalmis, aktiivne, vahel agressiivne. Võtab inimesi nii, nagu nad on. Võib juhtuda, et lähedased kasutavad teda ära selle asemel, et tema niigi rasket koormat kergendada. Abielu viib tihti lahutuseni.

MONIKA. Jõuline ja agressiivne natuur. Püüab iga hinna eest oma ideid ellu viia. Egoistlik, peab elu jooksul õppima omal jõul toime tulemist.

MÄRT. Edumeelne inimene, pole kunagi loid ega tuim. Hea intuitsiooniga. Inimesed pöörduvad tema poole tihti oma probleemidega, sest ta leiab alati kergelt lahendusi. Ta suhtub oma abikaasasse kui sõpra.


N


NAIMA. Oma alustatud tööd viib ta alati lõpuni ja jääb oma otsustele igas olukorras kindlaks. Ta peaks valima hoolikalt sõpru. Armastuses tegutseb kaalutletult ja läbimõeldult.

NEEME. Lahke ja laheda loomuga. Häbelikkus suhetes teistega tuleneb raskest lapsepõlvest. Elus peab palju vaeva nägema, et end üles töötada. Laadilt sensuaalne, mis köidab naisi, kuid tema arglikkus ei võimalda seda edu ära kasutada.

NELE. Oma suure tasakaalukuse tõttu oskab ta luua rahumeelse õhkkonna. Tal on iseendaga palju probleeme ja niipalju kui võimalik peaks ta nendega tegelema. Suhetes meestega kipub olema sisimas liigselt pinges.


O


OLEV. Mõistab teiste inimeste kannatusi, püüab anda nõu ja abi. Hea õpetaja. Kõikemõistev, hea inspiratsiooniga, jätab maailma suurte probleemide pärast oma isiklikud mured unarusse.

OLIVER. Teadmishimuline, südikas, hea keskendumisvõimega. Kohati tujukas. Tegeleb meelsamini suurte ühiskondlike probleemidega, mille kõrval kannatab isiklik elu.

OSKAR. Vähese tahtejõuga, aga väga enesekindel. On suuteline kestvateks sõprussuheteks. Loomult juhitüüp, kõige suurem edu äris. Naistega on tal hea läbisaamine, kuid abielus tekivad probleemid tema tahtest olenematult.

OTTO. Sulnis ja meeldiv kaaslane. Vaimset tööd tegeva inimese tüüpkuju. Mõttejõud hea, kuid veendumuste sage muutmine teeb tema mainele kahju. Vallutab Kergesti naiste südamed, kuid abielus tal õnne ei ole.


P


PAUL. Püüab elus suhelda silmapaistvate inimestega. Tema töövõime ei sõltu meeleoludest. Tihti on tal käsil mitu tööd korraga ja ka raha käib suurte summadena tema käest läbi.

PEETER. Arukas ja peenetundeline, suur kaalutleja. Seltskondlik ja kompromissialdis, oskab kergesti teisi inimesi mõjutada ja enda huvides ära kasutada.

PIIA. Tõsise iseloomuga, teeb oma tööd liigse enesereklaamita. Alati püüdleb kõrgeima positsiooni ja au järele karjääriredelil. Tema elus on vähe meelelahutusi, kuid ise on ta aktiivne ja aldis muutusteks.

PILLE. Jagab meelsasti teiste inimestega nende muresid ja rõõme. Väga suurt tähtsust omistab välimusele ja prestiižile. Kaldub toretsemisse ja edvistamisse. Abielus raske partner.

PILVI. Suhted inimestega on reeglina pinnapealsed. Võib autoriteetselt kõnelda ükskõik millisel teemal. Temast võib kergesti kujuneda vale arvamus. Elus on palju kiindumisi, kuid need ei põhjusta kunagi kibestumisi.

PIRET. Temperamentne, vihahoos vastuvõetud otsused võivad tekitada kahju suhetele lähedastega. Elu on täis soodsaid ja meeldivaid võimalusi. Suhetes meestega alati naeratav, aga sisuliselt pinnapealne.

PRIIT. Palju sõpru ja vaenlasi, soetab neid väga kergesti. Äkiline kiirustaja. On õnnelik tehes vaimset pingutust pakkuvat tööd. Armub kergelt ja on väga nõudlik partner.


R


RAINER. Rafineeritud tundeeluga, valdab meisterlikult teiste kütkestamise kunsti. Varakult väljaarenenud peen maitse. Ta on väga muutlik ja andub kergemeelselt oma ootamatutele tujudele. Omab märkimisväärset mõju naistele.

RAIVO. Kõrgemate püüdlustega. Saab kasu tööst, mis seotud reisidega. Koduhoidev, hea isa, vastassoo usaldus kuulub talle. Kui partner ei vasta tema vaimsele tasemele, võivad tekkida probleemid intiimsfääris.

RAUL. Jahe, rahulolev ja leebe. Ta ei suuda sundida end istuma kodus nelja seina vahel. Liiga sagedaste reiside tõttu võib kaotada nende vastu huvi, kuigi reisimisest sõltub suuresti tema elus edu.

REET. Tal on palju sõpru ja tuttavaid. Mõttelaad on kohati lihtsameelne, mis avalikes suhetes võib tuua kahju. Kaldub sekkuma teiste isiklikesse asjadesse, armuasjad lähevad tihti keeruliseks.

REIN. Julge, hea analüüsivõimega, võitleb oma isikuvabaduse eest. Sealjuures on ta konservatiivne, pedantne ja mõjutatav. Oskab hinnata materiaalseid väärtusi. Teda on raske mõista ja seetõttu jääb ta tihti üksildaseks.

RIINA. Hea suhtleja, jutukas, oskab maandada seltskonnas pingeid. Loomult kadedavõitu ja see paneb tööd rügama. Ta oskab teisi inimesi mõjutada ja võib saavutada karjeristi kuulsuse.

RITA. Vabameelne, terase mõistusega, reisib palju, äris edukas, kuid raha kaob sama kiiresti kui tuleb. hindab kõrgelt seksuaalset vabadust, armuasjades võib ette tulla ebameeldivusi.

RONALD. Tahab vananeda igasugusest kontrollist. Oma ülemustega saab hästi läbi ja võib tõusta kõrgele positsioonile. Isiklik kasu on alati esmane, kuid seejuures ei kõhkle ta ka teistele head tegemast. Küpses eas reeglina õnnelik ja jõukas.


S


SAIMA. Graatsiline ja kütkestav. Üksi töötades on ta edukam kui grupis. tema puhul on saatusel suurem osakaal kui paljudel teistel. Seetõttu on soovitav elu vältel märgata soodsaid hetki ja neid ära kasutada.

SALME. Mängur ja uudsusele aldis. Ta on võimeline igal hetkel oma varandusega riskima või uute eksperimentidega katsetama. Elu toob kaasa ootamatuid võite. Armastuses on tal õnne.

SANDER. Edumeelde ja peab alati eluga sammu. Talle sobib iseseisev äritegevus. Liigne kiirustamine võib seada edu küsimärgi alla. Elu pole vaikne ja rahulik, vaid jõuliselt hoogne. Keskeas jõuab külluslikule elujärjele.

SANDRA. Väga inspiratiivne, loominguline, sageli pinges. Kõik tema ettevõtmised teenivad üldist kasu. Teda saadab edu avalikus elus. Edukas kunstis, kirjanduses ja muusikas. Armastuses saadavad teda vastuolud ja kummalised juhtumid.

SASS. Töökas ja oma ülesandele pühendunud. Kipub andma ennatlikke lubadusi. Sõbrad mängivad tema elus tähtsat rolli. Reisidel peaks olema ettevaatlik, kuna kipub uusi tuttavaid pimesi usaldama. Et elus edasi jõuda, peab ta õppima ei ütlemist.

SIIM. Igapäevaküsimustes kompetentne, kuid süvaprobleemides pealiskaudne. Elu on tal õnnelik, kui ta oskab õiget hetke tabada. Eriti kohane on talle kaubandus. Palju tuleb ette armuseiklusi, mis ei too kunagi kaasa sekeldusi.

SIIRI. Alati aldis kõigele uuele. Kui otsus on langetatud, jääb sellele ka kindlaks. Tema elu on täis äkilisi ja ettenägematuid sündmusi. Võib ette tulla ootamatuid sissetulekuid ja väljaminekuid. Armastuses truu ja kindel kaaslane.

SILJA. Peena maitse ja kunstianne. Ise ei pea seda millekski ja püüdleb ühiskondliku edu ja võimu poole. Soovib saavutada suurt populaarsust. Perekonna elus toeks muredes ja heaks kaaslaseks rõõmudes.

SIRJE. Suur korraarmastaja ja süstematiseerija. Talle sobib individuaalne töö. Väliselt karm, aga sisimas õrn ja meeleline. Palju kasu sõpradest, keda ta ei oska küllaldaselt hinnata.

SVEN. Hästi arenenud kunstitaju, riietus väga valitud ja stiilne. Vorm on talle tähtsam kui sisu. Meeldib naistele, abielusuhetes jahedavõitu. Soov teistest ette jõuda vahendeid valimata.


T


TAAVI. Võimeline tegema raskeimat vaimset tööd. Aitab sõpru meelsasti, kui asjaolud seda nõuavad, aga ometi peab selle aluseks olema teadmine, et ta sellest teost kasu saab. Ta on edukam erafirmas, vaid seal toimub tema tõus kiiresti.

TARMO. Aus, soe, idealistlik. Hea organisaator, võimeline saavutama peaaegu saavutamatut. Avab uusi teid ja valdkondi. Uudishimulik, kohati kergemeelne ja pealiskaudne.

TARVO. Tema eneseusaldus on väga suur, oma vaadetele jääb ta alati kindlaks. Püüab kõigest hingest elus edasi jõuda, kuid alatuid vahendeid ta selleks kunagi ei kasuta. Armastuses on ta püsiv ja abielus truu.

TEET. Terava mõistusega, kiire otsustusvõimega. Keevaline. Edu äris ja spekulatsioonides, ka loteriis. Nõrga tervisega, närviline.

TIIA. Muutlik, armastab lõbusat elu. Kaldub liigselt kulutama. Paiguti võib temas vallanduda põhjendamatu armukadedus. Suhetes meestega kipub olema pealiskaudne ja kergeusklik.

TIINA. Suuremeelne, otsekohene, enesekindel, edukas juhina. Kaldub äärmustesse, agressiivne, probleemid suhtlemisel meestega.

TIIT. On oma ajast ees. Võtab ette rohkem, kui suudab täita. Praktiline, materiaalse orientatsiooniga. Peab vältima kokkupuudet kohtukulliga. Varase seksuaalse küpsemisega, naiste armastus kuulub talle.

TIIU. Vaheldushimuline nii töös kui eraelus. Enesekindel oma hoiakutes. Hea kõneleja ja suhtleja. Vabameelne, kõrge aktiivsusega.

TOIVO. Võimeline osutuma abi igas situatsioonis, kõiketeadja. Väga nõudlik abikaasa valikul. Teda on intiimelus kerge rööpast välja viia, sellest tulenevad raskused suhetes abikaasaga.

TOOMAS. Talle sobib enam vaimne kui füüsiline töö. Kütkestav suhtleja, sõlmib kergelt uusi tutvusi. Aastatega tema võluvõim väheneb. Armastab salatseda. Kipub jääma abikaasa käsutada.

TRIIN. Hea intuitsiooniga, magneetiline isiksus, teda ei suudeta kergesti unustada. Originaalne seikleja. Suhetes vastassooga võivad ette tulla ettenägematud probleemid.

TRIINU. Seiklushimuline, iseseisev, töökas ja kindla eesmärgiga. Materiaalsete väärtuste suhtes hoolimatu, isegi boheemlaslik. Ta ei talu vasturääkimist. Seob oma elu mehega, kelle sbr /br //paatus on kirju ja keeruline olnud.
TÕNIS. Energiline, elav, impulsiivne. Vaheda mõistusega, eelkõige enesele mõtlev, oht sattuda eneseimetlusse. Sõbrad tulevad ja lähevad, võib naisi ära kasutada isiklikel eesmärkidel.


U


ULLA. Seisukohad on tal selged, ideed küpsed ja seetõttu ei kõhkle ta asju nende õigete nimedega nimetamast. Tema pilk on suunatud elu säravamale poolele. Armastuses on ta domineeriv partner.

UNO. Jutukas ja sõnaosav, kunstandeline ja laisavõitu. Kõikuva meelelaadiga enesearmastaja. Suudab inimestele ka raskeid asju kergesti selgeks teha.

URMAS. Rutakas, kiire reaktsiooniga. Toretseva rõivastusmaneeriga. Hulljulge. Kaldub äärmustesse. Kerge armuja, sellest probleemid abielus. Ebaõnne elab raskelt üle.

URVE. Seltskondlik ja ettevõtlik, elab vaid hetkele. Teda köidab kõik uudne ja avangardistlik. Püüab suhelda ainult haritud inimestega. Loomult üsna järeleandlik. Armastatud inimestele püüab ta anda endast kõik.


V


VAHUR. Vapper ja valmis igal hetkel riskima. Teistest sõltumine ei sobi talle. Edukas on ta eelkõige iseseisva äritegevuse korral. Ta on võimeline inimesi juba esimesel korral enda poole võitma. Suhted vastassugupoolega põhjustavad talle kõige suuremaid probleeme.

VAIKE. Omistab suurt tähtsust materiaalsele heaolule ja heale teenistusele. Suurepärane suhtleja. Mõjukas juhina. Armastus maitsvate roogade vastu. Vabameelne armusuhetes.

VAMBOLA. Julge ja tugeva, kõrgandeline inimene. Kui puudus majja astub, muutub ta kergesti lootusetuks ja masendunud. Oma suguseltsist pole tal kasu ega abi loota. Oma armastatu leiab ta ebatavaliselt moel.

VEIKO. Püsiv oma tegevuses. hea ärivaistuga. Vajab teiste austust ja lugupidamist. Võib käituda üsna üleolevalt. Armastajad ei tule ärile kasuks ja tekitavad hulgaliselt probleeme.

VELLO. Taktitundeline. Töös kiire ja edukas. Õnn sõltub abikaasa valikust. Soovitav vältida alkohoolseid jooke. Armastab rännata ja luua uusi suhteid.

VIKTOR. Taibukas, kiire reaktsiooniga, rahapillaja. Kergemeelne, võivad tekkida probleemid suhetes naistega. Populaarne ja sõnaosav, kaldub liialdama magusate roogade ja alkoholiga.

VÄINO. Filosoofilise mõttelaadiga, sobib vaimsele tööle. Elab oma maailmas, allaheitlik, võib sattuda abikaasa mõju alla. Konservatiivne.


Õ


ÕIE. Sügavalt naiselik natuur, kergesti solvuv ja ärrituv. Hea perenaine, kuid raskused suhetes abikaasaga. Elab oma probleeme sisimas raskelt üle. Arukas ja heasoovlik, väga töökas.

ÕNNE. Loomult äge, otsekohene ja aus. Kes on talle head teinud, neid ei unusta ta kunagi. Tema elu teine pool on materiaalselt edukam kui esimene. Elus kohtab mitut armastust. Abielus on aktiivsem pool.


Ü


ÜLAR. Tundlik, tema peale võib alati kindel olla. Oma seisukohtadest hoiab visalt kinni. Inimestega suhetes kinnine ja pingul. Sügavalt religioosne. Abielult ootab enamat, kui saab.

ÜLLE. Edasipüüdlik ja ambitsioonikas. Tahab jätta endast head muljet. Paiguti lihtsakoeline. Oskab nautida elu. Püüab veeretada oma töid teiste õlule.

ÜLO. Tõeliselt aus inimene, armas ja heasoovlik. Töökas ja kohusetundlik. Tal on raskusi lähedastes suhetes. Igatseb stabiilse ja õdusa perekonnaelu järele. 

Read 637709 times

Related items

ILUNIPID, MEIKIMINE

Missugused kulmud on moes?

  VASTUS ON LIHTNE JA LÜHIKE: Pikad, paksud ja konkreetsed!  

Loe edasi »
Ideaalsed rinnad – kõik on sinu teha!

Rinnahooldus sisaldab palju komponente: massaaž, kosmeetika kasutamine, kontrastsed protseduurid, harjutused...

Loe edasi »

Hetkel on lehel...

We have 171 guests and no members online

Võta kaalust alla koos Ashley Bordeniga kõigest 14 päevaga!  (Nüüd mugav sinu nutitelefonil )

14 päeva vastu pidada pole üldsegi raske, sest nii lühikeseks ajaks suudad sa küll ennast kokku võtta. 

Veelgi enam, õigel rajal aitab püsida Ashely Bordeni isiksus, tema figuur ja välimus, sest teda ei kutsuta asjata fitnessi guruks. 

Dieedi reegleid loe siin  >>

Huvitavat näohoolduse kohta

ASTELPAJU: Naiste ilu ja nooruse saladus

Astelpaju marjad on üks täiuslikumaid taimsete vit

Loe edasi »
Ideaalsed rinnad – kõik on sinu teha!

Rinnahooldus sisaldab palju komponente: massaaž, k

Loe edasi »

Küüned, Küünehooldus

Juuksehooldus

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun