Print this page
Friday, 03 December 2010 09:06

Käsitöö-jõulukaartide valmistamine: ideed ja näited

 

On teada, et käsitööna valmistatud kingitused on palju meeldivamad. Sellise kingituse puhul pole tegemist üksnes rahalist väärtust omava asjaga, vaid temas peegeldub kogu hoolivus ja õrnus, mida kingi valmistaja saaja vastu tunneb. Valmistada käsitsi originaalne jõulukaart pole üldse raske - vaja on üksnes veidi fantaasiat ja kannatlikkust. Sellise kaardi meisterdamine koos lapsega on aga lõbus ja kasulik ajaveetmisviis.  

 

Jõulukaarti võib valmistada igasugustest asjadest: nii paberist kui ka kangast. Standardne komplekt jõulukaardi valmistamiseks on aga järgmine: 

 

- värviline kartong - värviline kartong 

- värviline paber

- liim või liimipulk

- vilt- või värvipliiatsid

- litrid või muud väikesed kaunistused

- käärid 

ingel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 ingel
 
 ingel
 
 ingelingel
 
 ingel
 
 ingel
 
 ingel
 
 ingel
 
 ingel
 
ingel
 
ingel
 
ingel

 

 

ingel
 ingel
ingel
 kusk
kaart
 

 

Katseta ebatavaliste värvikombinatsioonidega, lisa midagi uut ja originaalset! Pea meeles ka seda, et miski muu pole niisama väärtuslik kui oma kätega tehtud kingitus! 

 

111
 

 kaart 

 

 ingel
 
 ingel
 
 ingel
 
 ingel
 

Jõulukaardi kujundamisel ei tasu kirjutada õnnitlusi kaanele, isegi kui sul on kalligraafiline käekiri, kuna siis näeb jõulukaart "tüüpiline" välja. Olgu kõik õnnitlused sees. Kui aga siiski soovid kirjutada midagi ka esiküljele, lõika tähed kas paberist või mingist muust materjalist välja ning kleebi. 

 

Enne tööleasumist on heaks mõtteks koostada tavalisel vihikulehel kavand, milline peab jõulukaart välja nägema. 

 

allikas: www.natali.ua : www.hm-studia.narod.ru

Read 25979 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun