Print this page
Sunday, 23 October 2011 09:16

Juuste värvimine: 4 kuuma trendi!

 

Paljud naised on nõus väitega, et oma elu muutmiseks piisab juuksevärvi väljavahetamisest, kuna viimane mõjutab naise iseloomu.

 

Nii peetakse blondiine naiivseteks ja meeste hoolitsemist vajavateks naisteks.

 

Brünettidest on kujunenud arvamus kui enesekindlatest ja tugeva iseloomuga naissoo esindajatest. Punapead on aga kirglikud ja omapärased.

 

Tänu mitmetele moešõudele, kus löövad kaasa parimad juuksurid ja stilistid, kujunevad ajapikku ka juuksevärvimises oma trendid. Veelgi tugevamini mõjutavad selle ala moodi kuulsused.

 

Niisiis, millist juuksevärvi valida eksperimenteerimiseks? Toome välja selle sügise 4  kuumimat trendi!

 

juuksedKÕIK PUNASED VÄRVITOONID

 

Selle sügise trendikaim värv on ilmselgelt punane. Parimad näited kuulsuste seas on näitleja Christina Hendricks ja laulja Florence Welch.

 

Kui sul on tumedamad juuksed, eelista ka tumedamaid punase toone. Heledajuukselistele naistele sobiksid maasika- või vasepunane. Kui sul on aga tundlik, kergesti ärrituv nahk, siis peaksid punast juuksevärvi hoopis vältima, kuna vastasel juhul on sul risk näha välja nagu punane tomat.

 

Loomuliku looki saavutamiseks palu juuksuril värvida sul ära ka kulmud.

 

juuksedTULIPUNANE: JUUKSED NAGU RIHANNAL

 

Juba mitu aastat on laulja Rihanna moemaailmas suureks eeskujuks. Inimesed jälgivad hoolikalt tema stiilimuutusi, millest saavad koheselt kuumimad trendid.

 

Sel sügisel sai taoliseks trendiks tulipunane juuksevärv. Selline värv sobib vaid julgetele naistele, tagasihoidlikumad eelistagu tavapärasemaid punase toone. Töötades kontoris karmi ülemuse käe all, on soovitatav taolist stiilimuutust siiski vältida, sest muidu võid tööst ka ilma jääda.

 

MAAGILINE KULD

 

Metallikvärv on sel sügisel äärmiselt aktuaalne: nii silmameigis kui ka maniküüris.

 

Disainer Jason Wu otsustas oma 2011. aasta sügistalvistel šõudel kasutada seda trendi ka juuksemoes. Modellide juuksesalgud olid tõstetud ülespoole, sätitud lehe kujusse ning kaetud kullaga.

 

Disainer ei usu sellise stiili tänavatele jõudmisse, kuid seda võib kasutada pidudel ja üritustel.

 

Sarnast trendi võis tähele panna ka Betsey Johnsoni šõudel. Modellide juustele kanti kuldset spreid. Uue trendi jälgimiseks piisab vaid litritega juuksesprei ostmisest.

 

KAKS ÜHES

 

Viimasel ajal on moes ombrehair nime kandev stiil, mis näeb välja justkui naine on varem juuksed heledamaks värvinud, kuid sellest ajast saadik on tal juuksed kõvasti välja kasvanud. Kuid seejuures on värvide üleminekujooon väga loomulik ja näeb kena välja.

 

Seda trendi oleme näinud selliste disainerite uute kollektsioonide šõudel nagu Alexander McQueen ja Vera Wang.

 

Kuulsuste seas peetakse ombrehair kuningannaks Drew Barrymore’i. Moemaailma tõi selle aga modell Gisele Bundchen.

 

pildid: dreamstime.com  

 

   

Read 12484 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun