Print this page
Friday, 12 June 2009 11:05

SEKSI TUNNIPLAAN: Seks käib kella järgi!

Seksuoloogid on juba ammu tähele pannud, et partnerite rahulolu seksiga sõltub...KELLAAJAST! Vaata kella ja mõtle, mida saad pakkuda oma partnerile sina ja milleks on ka tema võimeline. 

seks

 

6.00 – 8.00


SINA: Isegi kui oled juba üles ärganud, ei ole su organism seksiks veel valmis. Melatoniini tase hakkab tasapisi langema - melatoniin on käbinäärmes sünteesitav hormoon, mis reguleerib inimese bioloogilist ööpäevarütmi – ning kehatemperatuur tõusma(öösiti langeb see tunduvalt). Kuid vahel on vägagi meeldiv hommikuti armatseda: põhiline, et partner ei kiirustaks.


TEMA: Suurem osa meestest on just hommikuti seksuaalselt kõige aktiivsemad, sest testosterooni tase veres on maksimaalne. Mees peab koguma jõudu uueks päevaks ning ta organism ei ole pikaks armatsemiseks valmis. Kiire seks on ainuke, mida või loota saada.


8.00 – 10.00


SINA: Sina oled juba lõplikult üles ärganud ning seksiks valmis. Endorfiini, rõõmuhormooni tase on praegu maksimaalne. Selleks et erutuda, ei ole sul palju aega vaja.


TEMA: Testosterooni tase on juba langenud, kuid hormoon ei ole peamine, mis mõjutab seksi. Mees hakkab mõtlema tööle ja teistele elutähtsatele küsimustele nagu söök ja raha, isegi kui täna on puhkepäev. Seetõttu ei sobi see hommikune aeg seksiks peaaegu üldse.


10.00 – 12.00


SINA: Nendel tundidel on meie maitseretseptorid ülitundlikud. Just nüüd võid saada maksimaalselt rahuldust oraalseksist: selleks on ka mees alati valmis.


TEMA: Meestel domineerib nüüd aju, mitte instinktid. Selle asemel, et tegeleda sinuga seksiga, mõtiskleb ta tundide viisi, võib-olla isegi seksist, kuid vaevalt et ilmutab ise aktiivsust. Igat naise tegu asub ta analüüsima ning teeb ka mõned järeldused.

 

12.00 – 14.00


SINA: Sinu aktiivsus on oma tipus, kuid see ei puuduta seksuaalsust. Sel ajal on naisel üsna raske lõdvestuda ja seksile kontsentreeruda. Samas, kui oled otsustanud oma kallimat „seksuaalselt harida”, siis ära häbene kõike ka praktikas proovida.


TEMA: On Häälestatud mänguliselt. Mehel on rõõmuhormooni tase lausa maksimaalne. Seetõttu soovib ta midagi erilist, isegi ekstreemset ning võtab hea meelega kõik sinu pakkumised vastu.


14.00 – 16.00


SINA: See on aeg, mil naise organism on kõige paremini valmis rasestumiseks, kuid sa ei ole pikaks seksiks valmis. Kiire, isegi veidi karm seks on see, mida sa vajad. Samuti on sel kellaajal sinu haistmismeel teravnenud, seetõttu on tähtis, et mees lõhnaks hästi.


TEMA: Umbes kella nelja paiku hakkab mehe organism tootma kõige kvaliteetsemat spermat. Jäta see meelde, kui tahad rasedaks jääda.


16.00 – 18.00


SINA: Sel ajal hakkad sa muutuma passiivsemaks. Suurem osa naistest ei ole võimelised aktiivseks armatsemiseks. Naine usaldab oma partnerit ja loodab, et teema teeb tema eest kõik ära. Kui armsam tormab lahingusse, siis ära püüa teda peatada.


TEMA: Valmis lahinguks, kuid pole samuti võimeline pikalt seksida. Läbi seksi püüab ta vabaneda väsimusest ja negatiivsetest elamustest. Kiire seks on ainuke, mida või loota saada.


18.00 – 20.00


SINA: Pead oma energia pudujääki korvama, seetõttu ei tohiks loobuda õhtusöögist. Kindlasti paku toitu ka kallimale, muidu ei tal seksimängudeks jõudu. Sellel ajal on sul väga terav kuulmine – sa oled valmis kuulama pikki armuavaldusi ja komplimente.


TEMA: See on aeg, mil mees ei ole võimeline seksuaalseteks mängudeks. Ainuke, millele on ta suuteline mõelda, on söömine ja puhkus. Organism kulutab kogu oma jõudu toidu seedimise peale. Kuid vaevalt et ta keeldub õhtusöögist voodis.


20.00 – 22.00


SINA: Parim aeg kauakestvate armumängude, seksuaalfantaasiate ja eksperimentide jaoks. Oled täis elujõudu ning valmis haarama initsiatiivi.


TEMA: Tormab lahingusse ning valmis täitma igat sinu soovi. Sel/font ajal ühtivad teie seksuaalsed tunnid täielikult.


22.00 – 0.00


SINA: Kesköö paiku hakkab järsult tõusma melatoniini tase. Organism hakkab tasapisi magama jääma, kuigi oled harjunud hilja magama heitma. Seetõttu
alaneb ka sinu seksuaalne tundlikkus, kuid teravneb romantilisuse vajadus.


TEMA: Maksimaalselt lõdvestunud, kuid veel ei maga. Selleks, et uinuda, on tal vaja kuidagimoodi kulutada oma „energia ülejäägid” ning seks sobib selleks hästi.


0.00 – 6.00


SINA: Sinu organism vajab puhkust, kuid seksida võib ju ka poolmagades. Muide, väga paljud naised, kes varem pole orgasmi tundnud, jõuavad naudingu tippu just poolunes viibides, mis johtub sellest, et unes võime täielikult lõdvestuda. Peamine, et partner ei magaks veel!


TEMA: Magab sügavalt ning teda on raske äratada. Isegi kui see õnnestub, ei ole ta hea seksipartner.


Allikas: Woman ;
pilt: sxc.hu 

Read 9173 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun