Print this page
Friday, 15 May 2009 15:54

Heida pilk tema korterile!

Korterisisustus räägib selle omaniku iseloomust. Vaatame, millised on meeste „põhitüübid”. 

korter

Ratsionalist. Tema „elamu” on briljantselt puhas, isiklikud asjad aga alati kindlas kohas. Võib-olla on ta hea planeerija, kuid armastuses on ta külm ja igav nagu tema kortergi. 

Hajameelne individualist. Reeglina on selline mees vaimne inimene: tema korteris on palju raamatuid ning ka laual suur hunnik pabereid. Sellised mehed meeldivad naistele, kuid nad ise pole suhteks valmis. Kas ta leiab oma armastuse või mitte, sõltub naisest.

Hoopleja. Ta pöörab palju tähelepanu disainile. Tema korter sarnaneb klubi, ostukeskuse või galeriiga, kuid mitte tavalise elamuga. Naine ei oma tema jaoks suuremat tähtsust kui uus mööbliese või maal. 

Praktik. Temal on hubane korter ja külmkapis palju toitu. Seintel ei ole küll maale, kuid nende asemel on ilusad kardinad ja atraktiivsed tapeedid. Selline mees on hea armuke, kuid ei sobi eriti abikaasaks.

Kaootiline individualist. Tema riided vedelevad igal pool: põrandal, diivanil või lihtsalt hunnikus. Voodi asemel on vana diivan. Sulle tundub, et selline mees on kõige halvem variant: ei oska isegi koristada, kuid tegelikult on ta usaldusväärne ja kaastundlik – hea armuke ja perekonnapea.

pilt: sxc.hu

Read 5595 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun