Print this page
Sunday, 15 February 2009 16:59

Esimene kohtumine ... tahan veel!

Kahjuks, suudavad ainult vähesed tunnistada pärast esimest kohtumist, et tahaksid arendada suhteid ja kohtuda veel kord.

Lõppkokkuvõttes, jäävadki need suhted sinnapaika, AGA TE OLEKSITE JU VÕINUD KOOS OLLA!

Kui ta meeldib sulle, siis TEGUTSE!   

Näita oma tänulikkust ja huvi  esimene kohtumine

 

Kohtumise lõppedes täna teda kindlasti suurepäraselt veedetud õhtu eest. Sinu eesmärk on näidata, et ta meeldib sinule ja sa tahaksid kohtuda veel kord.

 

Hea ettekääne uueks kohtumiseks...

 

Kui kohtumise jooksul tuli ilmsiks, et teil on ühised huvid, siis on see suurepärane ettekääne, et uuesti kohtuda. Näiteks, kui teile mõlemale meeldib üks muusikaansambel, siis minge koos nende kontserdile.

 

Flirdi

 

Esimesel kohtumisel ei ole vist eriti kohane suudelda uut tuttavat, sest sa ei ole ju kindel, et meeldid temale. Ulata talle oma käsi, surudes tema oma õrnalt ja seksikalt, vaata talle otse silmadesse ja puuduta justkui kogemata tema kätt veel kord.

 

Riski

 

Risk on õilis tegu. Ütle oma uuele tuttavale seda, mida parajasti tunned: seda kui meeldiv oli õhtu ja kui ilus on ilm, räägi ükskõik millest, aga ole siiras ning teist saab kindlasti kõige õnnelikum paar!

 

www.kirss.net

Read 9223 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun