Print this page
Monday, 21 March 2011 09:16

Kallis, me ei seksi, sest olen täna liiga paks...

Unusta peavalu! Tänapäeva naisel on olemas uus, palju tõsisem põhjus, miks keelduda seksist oma partneriga.  

seks 

pilt: dreamstime.com   

„Mitte täna, kallis. Ma tunnen ennast seksi jaoks liiga paksuna...“  – tuntud peavalu oli seksist keeldumiseks palju loomulikum põhjus kui ebatäiuslikud kehavormid. 

 

52 % naistest, kes võtsid küsitlusest osa, väitsid, et püüavad vältida intiimset lähedust liigsete kilogrammide pärast. Inglise sotsioloogide arvates näitab 4000 inimese seas läbiviidud küsitlus seda, et paljud kaasaegsed õrnema sugupoole esindajad kannatavad ebarealistlike ootuste tõttu oma keha ja välimuse suhtes. Samaaegselt kasvab igapäevaselt ka tegevuste hulk, mida tänapäeva naine oma õlgadele võtab. Seepärast ei ole tavalisel naisel lihtsalt aega, et saavutada sama välimus nagu modellidel või kuulsustel. Selle kõige tulemusena saavad kannatada ka suhe ja intiimelu.

 

Kõige tähtsamaks seksitapjaks peetakse siiski väsimust. 72 % küsitletuist ütles, et just väsimuse pärast on seksist keeldutud enim kordi. Teiste põhjuste seas kohtas tihti ka kire puudumist(34 %), haigust(33 %) ja stressi(32 %).

 

13 % naisi tunnistas, et ei ole nõus valguse käes seksima, sest siis näeks partner nende keha, mida häbenetakse. Iga kümnes sooviks proovida uusi poose ja seksividinaid, kuid on loobunud oma seksifantaasiatest just ebatäiusliku figuuri pärast.

 

6 % abielus või partneriga elavatest vastanutest peavad oma sekselu igavaks ning 19 % on arvamusel, et kui nad veedaks kallimaga rohkem aega, oleks neil ka parem sekselu.

 

Veel 6 % naisi võib üksnes kahetseda, kuna nad seksivad üksnes kohusetundest.

Read 6884 times

Related items

Me kasutame küpsiseid selleks, et meie veebilehe külastamine oleks võimalikult meeldiv. Veebilehe kasutamist jätkates, kaasa arvatud maandumislehele jäämisega, nõustute küpsiste kasutamisega.

Nõustun küpsiste kasutamisega sellel veebilehel.

Nõustun